TP-Link TL-WA854re alınır mı?

ventt

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün bu ürünü sipariş ettim ama emin olamadım Wi-Fi benim odamda bilgisayara bağlı ve oturma odasına veya mutfağa gidince Wi-Fi çekmiyor oturma odasinda internetten atıyor, internetim 200 Mbps bu ürünü alsam oturma odasina taksam işe yarar mı çeker mi?

Bende WA855re V1 var. Sizin ürüne yakın bir ürün diye yaşadıklarımı anlatayım. Uzun zamandır Access Point modunda kullanabiliyorum ancak. Extender modunda bağlanamıyorum kesinlikle. 1Mbps ve 150 ms oluyor sürekli.

Hocam extenderların çoğusu çok da işe yarar ürünler değil açıkçası. İnternet hızını katlediyorlar. En iyisi extender koymak istediğiniz alana kadar kablo çekip, Access Point bağlamaktır.

Hocam konuyla ilgili pek bir bilgim yok ama menzil genişletici ve sinyal genişletici arasındaki fark ne aynı şeyler mi bir de router ile Access Point nedir onları da bilmiyorum ben iceride telefon çekmiyor onun için bir guclendirici almayı düşünüyorum hangisini almam lazım

Hocam konuyla ilgili pek bir bilgim yok ama menzil genişletici ve sinyal genişletici arasındaki fark ne aynı şeyler mi bir de router ile Access Point nedir onları da bilmiyorum ben iceride telefon çekmiyor onun için bir guclendirici almayı düşünüyorum hangisini almam lazım.

Hocam Access Point sadece bir Wi-Fi ağı kuran cihazlar. Bunlara kablo ile internet taşımanız gerekiyor. Router dediğimizde interneti aldığınız modem. Sinyal genişletici ve menzil genişletici aynı şey hocam. Bunlara extender deniyor kısaca.

Eğer internet hızı önemli değilse extender kullanabilirsiniz ama güzel konumlandırmak lazım. Ben 1 hafta uğraştım başaramadım. İnternetin çekmediği alana kablo çekip Access Point kurdum ben. Hem internet hızlı oldu hem ping düşük oldu.

Hangisini almam lazım derseniz. O kısımda çoğu ürün birbirinin aynısı. İlk mesajınızda sipariş ettim dediğiniz ürünü deneyin.

Hocam Access Point sadece bir Wi-Fi ağı kuran cihazlar. Bunlara kablo ile internet taşımanız gerekiyor. Router dediğimizde interneti aldığınız modem. Sinyal genişletici ve menzil genişletici aynı şey hocam. Bunlara extender deniyor kısaca.

Eğer internet hızı önemli değilse extender kullanabilirsiniz ama güzel konumlandırmak lazım. Ben 1 hafta uğraştım başaramadım. İnternetin çekmediği alana kablo çekip Access Point kurdum ben. Hem internet hızlı oldu hem ping düşük oldu.

Hangisini almam lazım derseniz. O kısımda çoğu ürün birbirinin aynısı. İlk mesajınızda sipariş ettim dediğiniz ürünü deneyin.

Hocam elime geçti ürün dediğiniz gibi internet hızını katletti Access Point alsam mi diye arada kaldım performansı tam alırım değil mi kabloyla aktardığım için bir de ucuz yeterli olacak bir kablolu Access Point önerir misiniz?

Hocam elime geçti ürün dediğiniz gibi internet hızını katletti Access Point alsam mi diye arada kaldım performansı tam alırım değil mi kabloyla aktardığım için bir de ucuz yeterli olacak bir kablolu Access Point önerir misiniz?

Aldığınız ürünü iade edip RJ45 soketi olan bir extender alırsanız yüksek ihtimalle Access Point modu olacaktır. Mesela bendeki WA855re de olduğu gibi. Hem ileride hem extender hem Access Point gibi kullanabilirsiniz bu cihazı.

Ben hem WA 850 RE, hem RE 200 kullanıyorum. Ikiside canavar, güncelleme yapmayı unutmayın, çok fark ediyor.

1701820825404.png

Geri
Yukarı