TP-Link UB400 Bluetooth adaptör alınır mı?

Bilinmeyen1

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bluetooth adaptör almak istiyorum ama birkaç sorum var bunun hakkında. Öncelikle ilk sorum Bluetooth adaptörler bilgisayara zarar verir mi?
Bir diğer sorum Bluetooth kulaklıkla kullanmak istiyorum, oyunlarda gecikme falan sıkıntı olur mu?
Ve son sorum bu ürün iyi mi?

Yok canım, ne zararı. Ürün iyi ama gecikme konuşunda net konuşamayacağım. Bende fark edilemeyecek kadar az gecikme var ama sizde ne kadar olur bilemedim. Aşırı bir gecikme olmayacaktır ama. Zaten bu modeli oyun için alıp memnun kalanlar bol olduğundan, siz de sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar. Bluetooth adaptör almak istiyorum ama birkaç sorum var bunun hakkında. Öncelikle ilk sorum Bluetooth adaptörler bilgisayara zarar verir mi?
Bir diğer sorum Bluetooth kulaklıkla kullanmak istiyorum, oyunlarda gecikme falan sıkıntı olur mu?
Ve son sorum bu ürün iyi mi?

Ben aldım kullanıyorum memnunum. Gecikme konusunu kafana takma Online oyunlarda falan hissettiriyor ama çok kötü de değil yani. Ne zararı canım öyle şey mi olur.

Arkadaşlar izninizle birşey daha sormak istiyorum. Ben bu bluetooth adaptörü anakarta mı takayım yosa kasanın kendi usb yerine mi bir fark olur mu?

Arkadaşlar izninizle birşey daha sormak istiyorum. Ben bu bluetooth adaptörü anakarta mı takayım yosa kasanın kendi usb yerine mi bir fark olur mu?
USB 3.0 olduktan sonra kasaya takmak, kötü etkilemez. Anakarta takınca; size ters geleceğinden ve daha çok engel ile karşılaşacağından sinyal zayıflayacaktır. Kasanın önü açık olduğu sürece kasa daha mantıklı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı