TP-Link VC 220 G3U Bağlantı Problemi

emrullah.ylmz

Hectopat
Selamlar. Türk Telekom 50 megabit hızlı VDSL paket internet hizmeti kullanmaktayım. Servis sağlayıcım üzerinden modemimi yeniletmek istedim ve kendileri TP-Link marka VC 220 G3U Model Dual Band modem gönderdiler. 2.4 GHz veya 5 GHz üzerinden bağlantı sağladığım zaman, bilgisayar üzerinde hiçbir sorun yokken mobil cihazlardan bağlanırken Instagram ve E Ticaret uygulamaları (Hepsiburada, Amazon, Gittigidiyor vb) yüklenememe problemleri ile karşılaşıyordu. O kadar saçma bir problem ki, aynı anda bilgisayar ve telefon yan yana, bilgisayar her şeyi tak tak açarken telefon bahsettiğim uygulamalarda yükleyememe / yavaş yükleme problemi ile karşılaşıyordu. Servis başvurusunda bulundum. Önce kanal sabitlememi istediler, tüm kanalları denedim. Sorunum çözülmeyince servise gönderdim. Servis ürünü yenisi ile değiştirdi. Yeni gelen üründe de aynı sorunu yaşıyorum. Daha önce hiç böyle bir sorun yaşamadım ve açıkçası çok saçma bir sorun geliyor bana. Diğer hiçbir yerde sorun yok, Instagram'a ya da alışveriş uygulamalarına girince kağnı gibi çalışıyor internetim. Farklı telefonlarla da denedim, sorun aynı. Bir fikriniz var mı konu ile alakalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

TP LİNK VC220-G3U WİFİ KOPMA PROBLEMİ​

Yeni konular

Geri
Yukarı