Çözüldü TP-Link WR844N, modem olarak kullanılabiliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam wan var ve o kutudan yok ben ise o kutuyu alıp bağlantıyı yapmak istiyorum.

WAN varsa o zaman olur evet. Yani fiber kutudan WAN portuna ethernetle bağlantıyı aktaracaksınız ve routerınız da interneti eve yayacak, yapmak istediğiniz buysa olur.
Hocam fiber kablosu var, fiber kabloyla kullanılamaz mı?

Hocam fiber bağlantı için arada bir kutu oluyor yani fiber kutudan evinize o kutuyla mı bağlantı geliyor? Oradan da routera /modeme bağlantıyı mı aktarmak istiyorsunuz? Benim bildiğim bunun için kullanacağınız router ya da modemdeki ethernet portlarından biri WAN portu olmalı. Bu cihazda WAN var mı? (Varsa yazar üstünde ethernet girişlerinden birinde, bazen farklı renkte olur)

Hocam fiber bağlantı için arada bir kutu oluyor yani fiber kutudan evinize o kutuyla mı bağlantı geliyor? Oradan da routera /modeme bağlantıyı mı aktarmak istiyorsunuz? Benim bildiğim bunun için kullanacağınız router ya da modemdeki ethernet portlarından biri WAN portu olmalı. Bu cihazda WAN var mı? (Varsa yazar üstünde ethernet girişlerinden birinde, bazen farklı renkte olur)
Hocam wan var ve o kutudan yok ben ise o kutuyu alıp bağlantıyı yapmak istiyorum.

tamamdır hocam çok sağ olun yardımcı oldunuz, konuyu çözüldü olarak nasıl işaretliyoruz.

Rica ederim, çözüm olarak işaretlemek istediğiniz mesajı sanırım çözüm olarak raporlamanız gerekiyor ben öyle yapıyorum. Teşekkürler umarım uygun bir cihaz bulup işinizi halledersiniz.

Geri
Yukarı