TPM 2.0 desteklenmeyen sistemde Valorant TPM 2.0 istiyor

Vermeil

Femtopat
Daha fazla  
Valorant Secure Boot ve TPM 2.0 istiyordu, Secure Boot açtım şimdi de TPM 2.0 istiyor bilgisayarım TPM desteklemiyor.
Ne yapmam gerekiyor?

Windows 10'a geçeceksin mecburen ya da anakartının TPM çip ekleme desteği varsa onu ekleyeceksin.
Bilgisayarım zaten Windows 10. Anakartımın TPM 2.0 desteklediğini sanmıyorum veya işlemcimin. TPM 2.0 ı açık olmayan arkadaşlarım çok rahat bir şekilde oyuna girebiliyorlar. Bende girebiliyordum fakat bi anda bu hatayı almaya başladım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Forumda sorununu bu video ile çözen birine denk geldim. Bir dene bakalım.
Deneyim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Forumda sorununu bu video ile çözen birine denk geldim. Bir dene bakalım.
Denedim işe yaramadı.

Bilgisayarım zaten Windows 10. Anakartımın TPM 2.0 desteklediğini sanmıyorum veya işlemcimin. TPM 2.0 ı açık olmayan arkadaşlarım çok rahat bir şekilde oyuna girebiliyorlar. Bende girebiliyordum fakat bi anda bu hatayı almaya başladım.

Deneyim

Denedim işe yaramadı.
Vıy, benim makinede de TPM yok ama girebiliyorum, vanguard mıdır nedir o zımbırtı açık mı?

Vıy, benim makinede de TPM yok ama girebiliyorum, vanguard mıdır nedir o zımbırtı açık mı?
Evet her türlü TPM 2.0 istiyor, bilet açtım 27 saattir bakmıyorlar. Anakartım için TPM module bakıyorumda, chipset olayı felanda varmış bulamadım bir türlü. Chipsetim Intel® H61 bulma şansınız var mı?

Geri
Yukarı