TPM Bypass edebilen EaseUS Win11Builder!

EaseUS sitesinde dolaşırken fark ettim. Windows 11 Insider'in sürümü olan 22449.1000 sürümünü TPM Bypass edip USB belleğe kendisi yazabiliyor. Bunları otomatik yapıyor (anlatılanlara göre), sizin bir şey yapmanıza gerek yok. Denemedim, bir şey diyemem ancak kuramayan arkadaşlar için yararlı olabilir diye paylaşıyorum.

İndirme linki.
İndirme sayfası.

Not: Programın indirdiği ISO İngilizcedir.

win11builder.PNG

Son düzenleme:
Konu dışı olacak ama Microsoft desteklemeyen PC'ler için yeni açıklama yapmış. Çalıştır konumundan birkaç komut vererek TPM 1.2 şartı koşmuş onla ilgili bir konu açabilir misiniz rica etsem?

Microsoft, Windows 11'i bir ayar ile TPM ve CPU uyumluluğu olmadan kurabileceği bir yöntem açıkladı.

1. Windows'ta, ‘ Başlat'a tıklayın, regedit yazın ve aracı başlatmak için simgeye tıklayın.
  2. HKEY_LOCAL_MACHINE\System\Setup\MoSetup altına yeni bir “REG_DWORD” değeri oluşturup adını AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU yapın ve değerini 1 olarak ayarlayın.
  3. Sisteminizi yeniden başlatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Windows 11 güncellemesini yaparken bu kadar uğraşmadım, ISO dosyası içindeki appraiserres.dll dosyayı sildim, hiçbir uyarı vermeden sistemi yükselttim.

Benim PC de TPM yok ve A10 7890k işlemci var, sorunsuz bir sekilde kurulum yaptim ve akıcı şekilde kullanıyorum Windows 11, i

Farklı bir yöntem ile bypass gerçekleştirdim fakat kurulumda Windows 11 Enterprise yükle yazısı çıkıyor, PRO sürümü seçme gibi bir şansım yok mu?

Geri
Yukarı