TPS, FPS, izometrik ve platform oyun tavsiyesi

Kratos Father

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar.

Diablo 4 dahil, torchlight, grim dawn, wolcen, victor vran ve v rising gibi izometrik kamera açısına sahip oyunları severek oynamakla birlikte yine izometrik kamera açısına sahip Divinity: Original Sin, pillars of eternity benzeri sıra tabanları oyunları sevmiyorum. Bafta da ödül almasına rağmen Vampire survivors ve Factorio gibi saçma sapan 2d oyunlarını da sevmiyorum. TPS oyun türünün hastası olmama rağmen Assassins Creed serisini de sevmiyorum. TPS katagorisinde oynamadığım oyun kalmadı diyebilirim. Var mı önerisi olan?

İzometrik ARPG:
The Incredible Adventures of Van Helsing serisi
Dungeon Siege 2 (Çok eskidir ama oynamadıysanız deneyin derim)
Titan Quest

TPS olarak:
Red Faction: Guerrilla (Eskidir ama denenebilir)
Red Faction: Armageddon (Bu da eskidir ama denenebilir)
Max Payne 3 oynamadıysanız oynayabilirsiniz.

Platform olarak da:
Trine serisi

İzometrik ARPG:
The Incredible Adventures of Van Helsing serisi
Dungeon Siege 2 (Çok eskidir ama oynamadıysanız deneyin derim)
Titan Quest

TPS olarak:
Red Faction: Guerrilla (Eskidir ama denenebilir)
Red Faction: Armageddon (Bu da eskidir ama denenebilir)
Max Payne 3 oynamadıysanız oynayabilirsiniz.

Platform olarak da:
Trine serisi
Dungeon Siege 2 ve Titan'ı deneyeceğim. Diğerlerini de oynadım.

Ben birkaç tane mizahi yönü kuvvetli oyun önereceğim, eğer İngilizce seviyeniz iyiyse kesinlikle şans verin derim, tüm Borderlands serisi, high on Life, guardians of the Galaxy, psychonauts serisi. Sizin dediğiniz türlerin dışında ama yine de eğlenceli olan, yine mizah şöleni içeren diğer oyunlar: Portal serisi, GTA serisi, Saints Row serisi, south park serisi ve stanley parable.

Ben birkaç tane mizahi yönü kuvvetli oyun önereceğim, eğer İngilizce seviyeniz iyiyse kesinlikle şans verin derim, tüm Borderlands serisi, high on Life, guardians of the Galaxy, psychonauts serisi. Sizin dediğiniz türlerin dışında ama yine de eğlenceli olan, yine mizah şöleni içeren diğer oyunlar: Portal serisi, GTA serisi, Saints Row serisi, south park serisi ve stanley parable.
psychonauts ve south park hariç hepsini oynadım. South park'ı çizgi film olarak biliyordum. Oyunu da mı varmış? 😀

Sağ ol deneyeceğim.

Psychonauts ve south park hariç hepsini oynadım. South Park'ı çizgi film olarak biliyordum. Oyunu da mı varmış? 😀

Sağ ol deneyeceğim.

Psychonauts Game Pass'de var zaten hocam direkt oynayın kaçırmayın. En iyi platform oyunlarından biridir. South park da Obsidian'ın RPG oyunu. Saf RPG türünün en iyilerinden, eğer ilginiz varsa kesinlikle öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı