Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray

@ErrorCorrection seferovic balon falan değil. Adam yardımcı forvet aslında bitiriciliği çok zayıf bir futbolcu. Okan hoca oynatamıyor o adamı. Gomis gibi bitirici forvetler lazım bize. Bilip bilmeden konuşmayın.

Evet biliyorum. Adamın olayı çok gol atmak değil çok pozisyona girmek. Ama bak ciddi ciddi söyle seferovic şu an GS maçlarında oynamalı mı yoksa gomis mi oynamalı? Ciddi ciddi söyle.

Evet biliyorum. Adamın olayı çok gol atmak değil çok pozisyona girmek. Ama bak ciddi ciddi söyle seferovic şu an GS maçlarında oynamalı mı yoksa gomis mi oynamalı? Ciddi ciddi söyle.
Zaten Gomis gibi adamlar lazım dedim dostum. Oynatabilen Seferovic'i de oynatır. Demek istediğim Okan hocanın sistemi Seferovic'e uymuyor.

Sen istersen Ronaldo'yu getir. Sistem yoksa çok da iş yapmaz. Tabii ki çabalar ama bir yere kadar. Bak Mertens'e. Kesinlikle bu ligin çok üstünde bi adam. Adam savunmaya neredeyse defanslar kadar katkı verdi. Orta sahaya da.
Mertens cidden çok iyi oynuyor. Ama bugün gs kötü oynadı. Trabzon ondanda kötü oynadı.

Geri
Yukarı