Trabzonspor taraftarınla yaşadığım tartışma

Gsaray_uA

Kilopat
Arkadaşlar, bugün üzerimde Galatasaray eşofmanı ve forma var. Mahalleden çok tanımadığım ama göz aşinalığı olan birileri var, yanıma geldi çıkar çıkar küme düşecektiniz halen giyiyor musun bunları dedi. Ben de sen 38 yıldır şampiyon olmayan takımı tutuyorsun, beni ilgiendirir mi hayır sanane LAN gevşek dedim. Maç bittiğinden beri tam bizim kapının önünde kutlama yapıyor ve hakkı olabilir ama Galatasaray'a küfür ediyorlar ve özellikle taraftar kısmından küfür ediyorlar.

Polisi aradım, gelen olmadığı için bende 12 bin watt ses sistemi var. Ford connect tam modifiye + çift kompresörlü purge kit takılı sağ - sol ayrı püskürtüyor, bindim arabaya sarı+ kırmızı pudraları hava tankının içine koydum. Açtım Galatasaray marşı ama son ses kulak çıkacı taktım, yanlarından geçerken özellikle sibop demirlerini yukarı ayarladım verdim. Sarı kırmızı tozları üzerine bastım gittim, şimdi polisi aramışlar beni yüksek sesle müzik dinlediğim için şikayet etmişler. Polis geldi 72. madde trafik cezası kestiler, araç izinli olmasına rağmen ceza kesildi. Taşkınlık yapıp küfür edenler için gelmeyen polis bana geldi. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ceza yiyeceğini bile bile niye yapıyorsun? Haksız olan sensin çünkü gereksiz kişilerle gereksiz bir polemiğe isteyerek girmişsin.
Adam rahatsız olmuş ne gereksiz polemiği, asıl verdiği tepki en doğal hakkıdır.
Bir cahille sohbete gir ama toksik TS taraftarı ile girme.
~Melik Durden~
Bu arada tüm TS camiasını tebrik ederim.
+ FB taraftarı

Adam rahatsız olmuş ne gereksiz polemiği, asıl verdiği tepki en doğal hakkıdır.

Hakkı falan değildir. Tepki vermeden önce sonucunu düşünmeyi öğrenecek. İlk başta evinde duyduğu zaman dışarı çıkmadan polisi arayıp durumu bildirecekti.

O zaman ben de Fenerbahçe 8 yıldır şampiyon olamadığı için dalga geçenlerin hepsiyle kavga edeyim. Var mı öyle şey!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı