?trackid=sp-006 sorunu

vukado_82

Hectopat
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu sorun benim de başıma geldi. Technopat konularına baktım ancak kişiye özel yardımlar var. Başka forumlarda da explorer kullan falan diyorlar. Nedir bu? Virüs mü? Deli ediyor beni. Ben yeni sekmede bile google yazmamak için new tab kullanıyorum. Bu sorun acayip şekilde kafamı bozdu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Güncel

Virüs yemişsin. KİS 15 ile tarama yaptır ve bütün virüsleri sil. Sonra Malwarebytes ile tarama yaptır ve bütün zayıf noktaları sil. Sorunun çözülmezse tekrar iletişime geç. Manuel olarak silmemiz gereken bazı dosyalar olabilir.

Kaldır hocam kaldır. Durduğu kabahat. :) KİS 14'ü indir ve 30 günlük deneme sürümünü kullan. Sonra KİS 15 indir, onun da deneme sürümünü kullan. 2 ay bedavaya getirirsin. :)

@THE_MILLER 360 Total Security kullanmamı önermişti, zaten verilerimi depolayacak bir harddisk bulana kadar geçici olarak sorunları çözmeye çalışıyorum. Windows 8.1 kurana kadar 360 Total Security ile giderdim di ye düşünüyordum.
Not: Windows 8.1 den de korkuyorum, Uygulamalarda sorun yaşıyorum 2 GB Ram ile.

Geçici olarak iyi bir virüs sistemidir ama sistem ağır virüs saldırısına uğramışsa ücretsiz virüs sistemleri baş edemez bununla. Siz KİS 15 ile bir temizletin iyice, sonra tekrar kurarsınız Total 360'ı

Bu şekilde 2 ay bedavaya getirebilirsin. Professional bir virüs sistemin olmuş olur. Bu arada Malwarebytes ile sistemini taratmayı unutma. Eğer hoşuna giderse 2 ay gibi bir süre zarfında satın alabilirsin KİS 15'i. Bu aralar indirim politikası uyguluyor Kasper. :)

Kaspersky ile alakası yok bunun. Zararlı değil. Ama senin sisteminde zararlı yazılımlar olduğu için sistemsel sıkıntılar vardı. Daha öncesinde 8.1'e geçmeni belirtmiştim.

Chrome de Ayarlarda / Arama motoru yönet bölümüne girin.
Altta ekleme yeri var oradaki
1.boşluğa google
2.boşluğa google.com
3.boşluğa http://www.google.com/search?q=%s
yazıp enter basın. Sonrada varsayılan olarak ayarlayın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı