Steam Trade Dolandırıcılığı

@fatih1111222 kendinizi avutmaya çalışmayın, bu sizi daha kötü hâle getirir. Paranın üstüne soğuk bir bardak su için, yapacak bir şey yok. Giden gitti, şu saatten sonra parayı geri alamazsınız.

@fatih1111222 kendinizi avutmaya çalışmayın, bu sizi daha kötü hâle getirir. Paranın üstüne soğuk bir bardak su için, yapacak bir şey yok. Giden gitti, şu saatten sonra parayı geri alamazsınız.
Adam benim için önemli değil 1.000 TL, bir kere düşerim bu tongaya, sağlık olsun diyor, sen kışkırtır gibi avutup durma kendini diyip duruyorsun hocam, bırak avutsun, neden yapıyorsun bunu? 😄

@zeldany kendini avutması çok mu iyi? İlerleyen zamanlarda aklına gelecek ve üzülecek. Şu an yapması gereken şey bu hatasından ders çıkarmaktır, aynı hatayı tekrarlamamaya çalışmalı. Kimseyi kışkırttığım yok. Şunu da söyleyeyim: Burada gelip, konu açıp bu tarz şeyleri yazıyorsa aslında onun için önemli paradır da kendini avutmaya çalışıyor. Üstüne basa basa da doların hâline bak, önemli para değil diye belirtiyor. 1000 TL onun için önemli olmasa üstüne basa basa bu kadar belirtir mi?

@zeldany kendini avutması çok mu iyi? İlerleyen zamanlarda aklına gelecek ve üzülecek. Şu an yapması gereken şey bu hatasından ders çıkarmaktır, aynı hatayı tekrarlamamaya çalışmalı. Kimseyi kışkırttığım yok. Şunu da söyleyeyim: Burada gelip, konu açıp bu tarz şeyleri yazıyorsa aslında onun için önemli paradır da kendini avutmaya çalışıyor.
Yok hayır, şu an bundan ders çıkarmadığını nereden anladığını soruyorum hocam. Benim gördüğüm arkadaş dolandırılmış, bunun sonucunda da buraya raporlamamız için bu konuyu açmış. Ekonomi ne kadar bozuk olursa olsun 1.000 TL kaptırmak istemez kimse arkadaşta bunun neticesinde parayı alamayacağını bildiği için intikamını raporlatarak almak istemiş. Sen geçmiş olsun gitti o para, kendini avutma demişsin, arkadaş bu yazdıklarınla ilgili hiçbir şey söylememiş bile.

Geri
Yukarı