Tramvay ikilemi

KS
Haruki Murakami

Haruki Murakami

Centipat
Makaleler
3
Yer
Muğla/Bodrum
5 işçinin bulunduğu konumdaki halinden ben sorumlu değilim ama verdiğim karar nedeniyle başka biri "benim irademle" o durumun içine girecek. Ben denklemin içinde değilken ne olacaksa aynısı olsun, ateist bile olsanız bazen "kaderci" olma konforunu kullanmak lazım. :D

Arada bir boş vaktim oluyor, canım bir şey okumak ya da izlemek istemiyorsa forumda takılıyorum işte.
5K mesaj h.o, yavaş yavaş büyüyoruz. 😀

Emir2222

Centipat
Eğer kendimi tanıyorsam o kolu çekmem arkamı dönerim ve ambulansı ararım. Çünkü ben kimsenin ölümüne sebep olamam. Üzgünüm bunun mantıksal bir sebebi yok. Bir kişinin ölümüne sebep olmanın bana vereceği hüzün 5 kişiyi kurtarma şansımı elimden koparacak kadar güçlü. Kişiliğimde bu var. Ama adrenalinin sağı solu belli olmaz. Bana o kolu çektirebilir belki.

KS
Haruki Murakami

Haruki Murakami

Centipat
Makaleler
3
Yer
Muğla/Bodrum
Ben uyuyorum ahali, dün gece hayvan gibi çalıştım. 5 saatlik uykuyla duruyorum, yani İrfan gibi tembel mıyız? 😀 Sabah uyandığımda düzgün düzgün tartışıyor olarak göreyim sizi. Hadi bakalım selametle.

İrfan B

Hectopat
Makaleler
5
Yer
This PC > Local Disk (C:) > RPCS3 > RPCS3.log.gz

İrfan B

Hectopat
Makaleler
5
Yer
This PC > Local Disk (C:) > RPCS3 > RPCS3.log.gz

Sefa70

Centipat
Makaleler
4
Yer
Sıradan bir ev
Çok saçma fakat olsa sanırım 5 kişiye sürerdim üzülerek çünkü onlar orada çalışıyorlar ve her an gelebileceğini bilip dikkat etmeleri gerekir.

Yukarı