Trance Müzik Önerisi

19456

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba arkadaşlar. Küçüklüğümden beri Trance müzik dinliyorum. Son zamanlarda çok fazla dinler oldum. Ülkemizde fazla dinlenmiyor sanırım. Forumda Trance müzik sevenler var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Denemek istersen diye

Kardeşim seni Allah çıkardı karsıma bu şarkı acayip hoşuma gitti bu herifler Trance Metal diye bir türde müzik yapıyorlar ancak bu şarkılarının metalle ilgisi yok. Bu trance midir yada alt dalı falan mıdır. Bir de trance müzik biraz keyifli bu ise daha karanlık bir müzik. Dubstep e de benziyor çözemedim valla bu tarz müzikler dinlemek istiyorum. Zahmet olmazsa türünü bir söyleyebilir misin ? 0:32'den sonrasını dinleyin.

Tekrar tekrar dinledim ama anlayamadım. Epik bir müzik onu anladım. Trance Metal yazınca çıkıyor zaten Youtube' da bu tarz müzikler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı