Trans yağ içermez yazan üründe trans yağ olması

Gıdalar öyle sağlıklı bir düzeye gelmeli ki, istersen 1 kilo Cheetos cips ye ama yinede sağlığına en ufak zararı olmasın.
Tamamen doğal malzeme ve doğal tatlandırıcılardan elde edilen bir Cheetos cips düşünün.

Peki hiç hayatınızda tek seferde küçükte olsa 4-5 cips birden yediniz mi tek oturuşta? Küçük paket ama, büyük değil.

Derbilerde 2/3 paket cips bitiririm üstat içinde yağ tuz ve patates var bildiğim kadarı ile başka bir şey yok bu kadar zararlı mı gerçekten?

Peki hiç hayatınızda tek seferde küçükte olsa 4-5 cips birden yediniz mi tek oturuşta? Küçük paket ama, büyük değil.
Ağabeyim bazen eve gelirken şu üçlü paketten alıyor. Küçük boy hepsi. Tabii her zaman değil. Bir zararını görmedim kısa vadede. Uzun vadeyi bilemem.

Derbilerde 2/3 paket cips bitiririm üstat içinde yağ tuz ve patates var bildiğim kadarı ile başka bir şey yok bu kadar zararlı mı gerçekten?
Valla işte bugün biraz fazla cips yedim diye çarpıntı oldu. Bende çözemedim. 22 Yaşındayım ve bu yaşta böyle olmaması lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…