Transfergo parayı iade eder mi?

AAAplus

Kilopat
Transfergo'dan 2000TL para yolladık yurt dışına, para hesaplarına ulaştıktan sonra kimlik onayı adres onayı istendi gönderdik. Sonra mailden maaş bordosu, 3 aylık hesap dökümü vs bilgi istediler. Çok özel bilgi istedikleri için güvemedim yollamayıp işlem iadesi istedim 1, 2 iş günü içinde iade olacak dendi. Parayı iade ederler mi daha önce bu siteyi kullanan var mı?

Evet ederler. Birçok arkadaşım kullanıyor ve birisinde aynı durum 17.000 TL ile yaşanmıştı. 2 iş günü içerisinde iade etmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.

Teşekkürler ama çok saçma geldi bana. Altı üstü 2000 TL para gidiyor. Neyin hesap dökümünü istiyorlar anlamadım.

Teşekkürler ama çok saçma geldi bana. Altı üstü 2000 TL para gidiyor. Neyin hesap dökümünü istiyorlar anlamadım.
Arada olabiliyor. Bahsetmeyi unuttuğum detay ise o arkadaşım daha sonrasında yeni bir hesap açıp oradan gönderdiğinde sıkıntı çıkmadığını belirtmişti. Sanırsam arada bir böyle yapabiliyorlar. İçin ferah olsun ama iade edeceklerdir en geç 2 iş günü içerisinde. Çoğu arkadaşım kullanıyor.

Geri
Yukarı