Transformer Pad Infinity Türkiye Çıkış Tarihi

Joeyjordison

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Asus'un çıkarmayı planladığı Transformer Pad Infinity adlı tablet Türkiye'ye ne zaman gelir? Türkiye çıkış tarihi nedir bilginiz var mı ?

Nexus 7 de düşünebilirsin ama ASUS tabletler hakikaten çok güzel. Kuzenimde Transformer Pad var, her şey yapılabiliyor aletle. Kısıtlama yok, pek çok şey mümkün. Çalışmayan tekleyen uygulama yok. Google'ın orjinal arayüzünü kullanıyor. Kendi ürettikleri değil. Gerçekten alınacak alet. Elledikten sonra iPad 2'imden soğudum.

Nexus 7 de düşünebilirsin ama ASUS tabletler hakikaten çok güzel. Kuzenimde Transformer Pad var, her şey yapılabiliyor aletle. Kısıtlama yok, pek çok şey mümkün. Çalışmayan tekleyen uygulama yok. Google'ın orjinal arayüzünü kullanıyor. Kendi ürettikleri değil. Gerçekten alınacak alet. Elledikten sonra iPad 2'imden soğudum.
Çok araştırma yaptım açıkçası Yeni iPad kullananlarla. Ancak dock eklenebilmesi ve ayrıca dock ile birlikte USB girişinin olması benim tercih sebebim oldu. Bilirsiniz ki; iPad'de böyle bir ayrıcalık mevcut değil. Transformer Prime'da ekran çözünürlüğü pek cazip gelmedi. Infinity'de ise full hd. Şu an onun için ayırdığım 1700 TL nakitim mevcut sadece çıkmasını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'deki satış fiyatı hakkında bir bilginiz var mı ? Pre-order veya pre-purchase gibi bir durum olacak mı ? Çok heyecanla satın almayı beklediğim bir tablet ...

Satış fiyatı hakkında bilgim yok. Ürün şu an stoklarda fakat bir ihale yüzünden satışında gecikme var. Yakında doğrudan stoktan satılacak.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı