Transformers: Age of Extinction Bu Kadar Kötü Mü?

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Merhabalar. Arkadaşlar IMDB'de yorumlara bakıyorum. Transformers'ın yıllardır hayranı olan kişiler bile, filmi gerçekten kötü bulmuş. Şimdi, spoiler vermeden (lütfen) film hakkındaki düşüncelerinizi yazar mısınız? Filmi henüz izlemediğim için, Transformers'ın da koyu bir hayranı olarak pek inanmayı istemedim. Ama sizin fikriniz nedir?

Not : Tekrar yazayım, spoiler vermeden.

Ben kız arkadaşımla izledim. Film çok uzun sürüyor açıkçası. Uzattıkça uzatmışlar. Sonlarına doğru iyice sıkıldık. Mark Wahlberg'in oyunculuğunu sevdiğim için yine de o kadar kötü bulmadım ben.

İzleyen çoğu kişi zaten Mark'ın Shia'dan daha iyi olduğunu açıklamış. Ben de merak ediyorum aslında, acaba Shia ile 3 seriden sonra nasıl olur diye.

İzleyen çoğu kişi zaten Mark'ın Shia'dan daha iyi olduğunu açıklamış. Ben de merak ediyorum aslında, acaba Shia ile 3 seriden sonra nasıl olur diye.

shia daha çocuk yahu mark walhberg kendini kanıtlamış usta bi hollywood oyuncusu ama shia da kötü değildi bence 3 serinin en iyisi olmuş özellikle ''that's optimus prime'' sahnesinde tüylerim diken diken oldu saygılar..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı