Transformice'da mobil ödeme hata veriyor

M e l i s s a

Hectopat
Merhaba, Transformice'da çilek çekeceğim ama numaramı yazıp basınca bilinmeyen hata diyor. Hattımı Bimcell'e taşıdım. Telekom'du. Bimcell'e geçişin ilk ayı sanırım birkaç güne dolacak.

Telekom'da çilek çekerken bir sorun yaşamıyordum, birçok kez mobil ödeme yaptım sorun çıkmadı.

Steam'den cekmemi istediler denedim, onda da mobil ödeme seçeneği yok. Kod alsam 50 lira yükleyeceğim. 9 TL kesiyormus, yapmadım.

Bimcell'i arayıp sordum. Hatla alakalı değil. Mobil ödeme açık, oyunla iletişim kurun dediler. Kimseden işe yarar bir cevap yok. Başına gelmiş olan veya çözen varsa yardımcı olabilir mi? 5 gündür bununla uğraşıyorum... Bir arkadaşım kendi No'sundan deneyip çekti bana, onda oluyor bende neden bilinmeyen hata yazıyor anlamadım. Çok sinir bozucu... 2012'den beri aktif oynuyorum. Birçok yükleme yaptım farklı No'lardan sıkıntı çıkmamıştı böyle. Kartım yok, sadece mobil çekebilirim.

Telefonunuz yurt dışı alışveriş'e kapalıdır belki. Onu açmak için de Bimcell'in mobil uygulaması var ise ordan yapabilirsiniz. Yoksa da Bimcell'i arayıp yurt dışı alışverişe açmanız lazım, çünkü Transformice yurtdışı bi firma.

Telefonunuz yurt dışı alışveriş'e kapalıdır belki. Onu açmak için de Bimcell'in mobil uygulaması var ise ordan yapabilirsiniz. Yoksa da Bimcell'i arayıp yurt dışı alışverişe açmanız lazım, çünkü Transformice yurtdışı bi firma.
Teşekkür ederim, TT ve bimcell aynı uygulamayı kullanıyor ben de yurtbdisi ayarı olarak ne var diye baktım, Uluslararası çağrı ve dolaşım servislerini aktif yaptım. Denedim yine aynı teli kapatıp açıp denedim aynı..

O oyunu oynayan kaldımı ya?
:D

Teşekkür ederim, TT ve bimcell aynı uygulamayı kullanıyor ben de yurtbdisi ayarı olarak ne var diye baktım, Uluslararası çağrı ve dolaşım servislerini aktif yaptım. Denedim yine aynı teli kapatıp açıp denedim aynı..
Bimcell'i arayıp sorar mısınız yurt dışı servisleri aktif olmuş mu? Hemen olmayabiliyor bir de onlar baksın.

Bimcell'i arayıp sorar mısınız yurt dışı servisleri aktif olmuş mu? Hemen olmayabiliyor bir de onlar baksın.
Hocam müşteri hizmetlerine bağlanmadı oto mesaj şeklinde söyledi sırayla menülere girdim, servislerimiz açıktır dedi belki birkaç saat sonra etki eder ya da hiç alakası yoktur bilemiyorum bekleyim bakalim
Maalesef olmuyor, denemeye devam edicem yine de bir ihtimal olursa artık.. sağolun

Son düzenleme:

Geri
Yukarı