Transmac ile Nvdia dosyalarını silme hatası

velit

Hectopat
Daha fazla  
"Dual Boot UEFI Windows 8.1 ve Mac OS X Mavericks 10.9.2 Kurulum Rehberi"ndeki gibi aşamaları izledim. Transmac ile Nvdia dosyalarını sildiğim halde, kurulumda "options" girdiğimde nvdia ekran kartı yine görünüyor. Nvdia ve intel ekran kartlarının "+"larını kaldırıp kuruluma devam ettim. "To pair a Blutooth keyboard, turn it on and wait four computer to connect to it" uyarısını aldım. "Space" tuşuna basınca uyarı gitti ve kurulumu bitirdim. "yeniden başlat"tan sonra yine usb diskten boot etmek için girdim. Kurulum rehberinde gösterdiğiniz gibi "Hdd boot etme"ye bastıgımda orada kalıyor hiçbir şey olmuyor. " -x" kodunu da yazıp denedim olmadı. Nerede hata yaptım söyler misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

kextleri silseniz de option kısmında donanımınızı görür. hdd den boot edeceğiniz zaman rehberde anlatıldığı gibi tekrar optiondan graphics injector menüsüne girmeli ve inject edid i aktif yapmanız gerekiyor, ardından ''-x'' ile açıp bilgisayar adını falan girmelisin. kurulum bitince ''-x'' komutu olmadan açabilirsin (ekran kartını tanıtana kadar inject edid i seçmen gerek)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı