Trapstarmontturkiye orjınal urun mu satıyor?

Merhaba bende daha önce bahsettiğiniz siteyi görmüştüm ve oradaki ürünleri almaya oldukça heveslenmiştim lakin şöyle bir sıkıntı varki trapstar markasının Türkiye için resmi bir web sitesi bulunmamaktadır. Trapstar'ın resmi web sitesi şudur: Trapstar London
Bu arada şunu da belirteyim, bahsettiğiniz web sitesinde fiyatlar Trapstar'ın resmi sitesindeki fiyatlardan yaklaşık olarak 3 kat ucuz. Bu da sitenin dollandırıcı olma ihtimalini epeyce artırıyor.

Merhaba bende daha önce bahsettiğiniz siteyi görmüştüm ve oradaki ürünleri almaya oldukça heveslenmiştim lakin şöyle bir sıkıntı varki trapstar markasının Türkiye için resmi bir web sitesi bulunmamaktadır. Trapstar'ın resmi web sitesi şudur: Trapstar London
Bu arada şunu da belirteyim, bahsettiğiniz web sitesinde fiyatlar Trapstar'ın resmi sitesindeki fiyatlardan yaklaşık olarak 3 kat ucuz. Bu da sitenin dollandırıcı olma ihtimalini epeyce artırıyor.

Replika galiba ama kargo teslimat suresı 15-30 gun yazıyor. Yurt dışı kalıtelı ıthalda satıyor olabılırler.

Bu siteyi inceledim, ve sahte olduğunun kanatine vardım. Neden mi?

İletişim telefon numara mail hiç bir şeyleri yok. Fiyatları garip bir şekilde ucuz, ister replika olsun ister olmasın. Ulaşım adresleri yok, ıssız bir site fontları yazı tipleri berbat küçük harfle birleştirilmiş harfler berbat.

Bu siteyi inceledim, ve sahte olduğunun kanatine vardım. Neden mi?

İletişim telefon numara mail hiçbir şeyleri yok. Fiyatları garip bir şekilde ucuz, ister replika olsun ister olmasın. Ulaşım adresleri yok, ıssız bir site fontları yazı tipleri berbat küçük harfle birleştirilmiş harfler berbat.

İletişim kısmındakı e postaya maıl attım bakalım donus olacak mı? Olursa bılgı verırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı