Tray işlemci alınır mı?

Charmander00

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5600

Ekran Kartı: MSI RTX 2060 VENTUS XS OC
Amazon üzerinden Ryzen 5 5600 almayı düşünüyorum. Arkadaşıma tray mi yoksa kutulu mu alayım dediğimde "tray alırsan sıkıntı çıkabilir, PIN'i yamuk gelirse iade almayabilirler" dedi. Aralarında yaklaşık 200TL fark var. Doğruluk payı var mıdır? (Soğutucum var.)

Amazon üzerinden Ryzen 5 5600 almayı düşünüyorum. Arkadaşıma tray mi yoksa kutulu mu alayım dediğimde "tray alırsan sıkıntı çıkabilir, PIN'i yamuk gelirse iade almayabilirler" dedi. Aralarında yaklaşık 200TL fark var. Doğruluk payı var mıdır? (soğutucum var.)

Tray işlemciler sadece fansız geliyor iade durumumu olmaması gibi bir durum yok alabilirsiniz fanınız varsa ekstradan stok fana para vermeye gerek yok.

Amazon üzerinden Ryzen 5 5600 almayı düşünüyorum. Arkadaşıma tray mi yoksa kutulu mu alayım dediğimde "tray alırsan sıkıntı çıkabilir, PIN'i yamuk gelirse iade almayabilirler" dedi. Aralarında yaklaşık 200TL fark var. Doğruluk payı var mıdır? (Soğutucum var.)

Alakası yok. Tray işlemciler kutusuz ve soğutucusuz geliyorlar sadece. Ama garanti sürecinde daha rahat olur diye düşünüyorum normal sürümün. Olmazsa kutulu alıp soğutucuyu satabilirsin.

Tray işlemciler elinde fan varsa çok mantıklıdır. Pin yamuk gelme olayı olmaz, Tray işlemciler işlemci kutusu içindeki kendi plastik ekstra muhafaza kutusunda gelir ayrıca özel olarak fansız kutulu olanları da var. Normal satılan işlemcilerden hiçbir farkı yoktur.

Tek eksi yanı satarken kutu arayanlar var özellikle, onlar almaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı