Trendram.com sitesi için hangi script nerede olmalı?

reskes

Kilopat
Daha fazla  
Bu alan adı için zaten şu an siteye girerseniz ana domandeki scripti düşünmüştüm ama her türlü alt alan adı alıp genel her şeyi kapsayan bir site kurmak istiyordum.

Sizce şu an ana domaindeki script böyle iyi mi bir de social.trendram.com yoksa bunu ana domaine trendram.com taşıyıp haber kaynağı çeken scripti news.trendram.com'a mı taşımalıyım.

Hem sosyal medya, hem haber sitesi zaten o yüzden bu kelimeyi seçtim site ismi için fikirleriniz önemli.

-Ana domanine sosyal medya scriptini kurarsam haberler geri planda kalacak diye düşünüyorum SEO açısından subdomain ana domain fark eder mi bilgili bir webmaster varsa yardımcı olursa bilgi verirse şimdiden teşekkürler.
-Bir de hangisi daha iyi olur ne yapmalı fikirlere göre bir şeyler yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
google subdomain i yeni bir site olarak görüyor diye biliyorum.

social.trendram.com şekil şemal güzel duruyor
Görüşlerin için teşekkürler aslında o sosyal medya sitesi scriptinin içindeki blog bölümü otomatik haber çekse direk sadece onu kullanırım ana domaindeki script otomatik haber kaynaklarından haber çekebiliyor gerçi çok fazlada trafik çekemiyor çünkü google search console yarısını kopya içerik olarak görüyor günde 10-20 görüntülenme alıyor gerçi site oturmamış olabilir bilmiyorum 1, buçuk ay olacak açılalı ama aslında sosyal medyayı ana domaine çekmek mantıklı gibi olacak çünkü hem benzersiz kullanıcı içerikleri hemde site adından da instagram, telegram gibi daha uygun güzel duruyor bana da böyle geldi diğerini yine subdomaine açılabilir.

Geri
Yukarı