Trendyol 1 haftadır elime ürünün gelmemesi

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 5B
S

Silinen üye 106715

Ziyaretçi
1 Hafta oldu fakat ürün hala elimde yok. Zaten 4 günde kargoya verildi. Şikayetvar'a baktım orada da aynı sorunu yaşayan birçok insan var. Verilen cevaplara bakıyorum hepsinde aynı. Sanırım bir daha oradan alışveriş yapmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Hafta oldu fakat ürün hala elimde yok. Zaten 4 günde kargoya verildi. Şikayetvar'a baktım orada da aynı sorunu yaşayan birçok insan var. Verilen cevaplara bakıyorum hepsinde aynı. Sanırım bir daha oradan alışveriş yapmam.
Kardeşim indirim haftasından geçtik yoğunluk var neden anlamıyorsunuz?

Ben 28 inde alışveriş yaptım hala kargoya verilmedi tedarik sürecinde artık yeterr :( umarım kargoya verilir Stokta olmayan ürünü satmışlar bana ben trendyolu seviyordum ana artık alışveriş yapmam

Daha çook beklersin. Ben de bekliyorum. Benim sıkıntım tedarikçi firma ile ancak Trendyol'un hiçbir şey yapmıyormuş gibi gözükmesi beni deli ediyor. Bir de canlı sohbetten iletişime geçtiğim müşteri temsilcileri aynı şeyleri tekrarlamaktan başka bir şey yapmıyorlar: "Beklemelisiniz..." E onu biz de biliyoruz mübarek. 😁

Hangi satıcıdan alış veriş yapmıştın?

Dostum bak bende trentyolda mouse aldim urunum surekli korgo muhabetine sorun oldu urunu satin aldigim sirketi aradim onlarda bekliyoruz falan dedi
Yani olay birazda trentyolu yogunluguyla alakali yogunluk nedeniyle bazi korgolar araya kayniyo sorun olusup takip numarasi alamiyo
4 5 gun beklidim kargodan bir turlu haber yok bende yime satin aldigim sirketi aradim bana dediler sistem duzeltmiyo siz en iyisi siparisi iptal edin yeniden sipariz verin dedi bunun yapar yapaz trenyol sorunsuz bir sekilde mesaj atti ilk basta atmamisti yogunluktan dolayi galiba
Ve 1 siparisimin parasi geri geldi
2. Siparis verisimde 2 gun icinde geldi sorunsuz bir sekilde yani yogunluk ilk baslarsa yani black friday baslarinda oldugu icin sistem sorun yasatiyodu ama belli bi gun sonra rahatlayinca sorunsuz cozuldu.

Ben 28 inde alışveriş yaptım hala kargoya verilmedi tedarik sürecinde artık yeterr :( umarım kargoya verilir Stokta olmayan ürünü satmışlar bana ben trendyolu seviyordum ana artık alışveriş yapmam
Bakın artık anlamalısınız. Millet akın ediyor sitelere ve kargo firmaları olsun satıcılar olsun kara cuma'dan dolayı zorlanıyorlar. Biraz anlayış göstermelisiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı