Trendyol %40 indirim ile alınan ürünü geri istiyor

Yasal yollara başvurursalar paşa paşa alırlar belgede sahtecilik gibi bir şey yaptığınız şu an.

Belgede sahtecilik mi:D? Yok yok hafif söylediğin şey. Gasp etme zorla ele geçirme falan. Organize suç işleme bile denebilir. Super40 diye kupon girdim indirim verdi. Kendi sistemsel hatalarını kullanıcıya mâl edemezler. Saçma saçma konuşmayın.

Ne belgede sahteciliği dostum ne anlatıyorsun? İnternette gördüm indirimi kodu girdim aldım. Sanki Trendyol değil de mahalle esnafı.

Dostum VPN kullanıp kendini Azerbaycan'da yaşıyormuş gibi gösteriyorsun? Ve oraya özel bir şey :D sanki çok doğru bir şey yaptığın crack desteklemiyoruz hileleri desteklemiyoruz ama sahtecilik ile indirimlerden yararlanabiliyoruz çok iyi bir düşünce yapısı böyle devam 💀

Dostum VPN kullanıp kendini Azerbaycan'da yaşıyormuş gibi gösteriyorsun? Ve oraya özel bir şey :D sanki çok doğru bir şey yaptığın crack desteklemiyoruz hileleri desteklemiyoruz ama sahtecilik ile indirimlerden yararlanabiliyoruz çok iyi bir düşünce yapısı böyle devam.
VPN falan kullanmadım. Azerbaycanda yaşıyormuş gibi de yapmadım, ürün Türkiye'ye geldi zaten. Telefon bölgesini Azerbaycan'a çekip kodu girdikten sonra üst kısımdan Türkiye'yi geri seçtim. Bu durumda Azerbaycan'da yaşıyormuş gibi yapmış olmuyorum, ürün Türkiye'ye sipariş ediliyor çünkü. :D

Dostum onlar mafya mı bilmiyorum ama sen de iyilik meleği değilsin. Sonuçta o ürünü haksız fiyatıyla aldın.

İyilik meleği olduğumu iddia etmedim. Hatta açık açık söyleyeyim Trendyol'a giren çıkan umurumda değil. Gördüğüm en kötü e ticaret sitesi daha önce bana yaşattığı zorluklardan sonra iflas etse umurumda olmaz. Az bile yapmışım. Elime sağlık.

VPN falan kullanmadım. Azerbaycan'da yaşıyormuş gibi de yapmadım, ürün Türkiye'ye geldi zaten. Telefon bölgesini Azerbaycan'a çekip kodu girdikten sonra üst kısımdan Türkiye'yi geri seçtim. Bu durumda Azerbaycan'da yaşıyormuş gibi yapmış olmuyorum, ürün Türkiye'ye sipariş ediliyor çünkü. :D

Gene de azerbeycana özel olan bir şeyi suistimal edip alıyorsun bu olaydan sonra Steam'de size olan aynı şey Azerbaycan'da bir daha böyle bir indirim olmaması :d
ozaman oyun yapanlar daha iyi koruma yapsın crack yada hile kullanmayayım ?

Annem de benzer şeyler söylemiş, açılsa da almamız lazım falan demişler :D şaka gibi firma gerçekten. Sanki çalıntı kart ile aldık. 600 liranın böyle peşine düşmeleri komedi.

Geri istemelerini savunmuyorumda, 600 lira ucuza sadece sen almadın Allah bilir kaç kişi aldı.

Dostum onlar mafya mı bilmiyorum ama sen de iyilik meleği değilsin. Sonuçta o ürünü haksız fiyatıyla aldın.

Kesinlikle haklısın.

Açmayın telefonu bence bu ne terbiyesizliktir böyle.

Terbiyesizlikmi :D? Uygulama açığını kullanmışsınız.

Geri
Yukarı