Trendyol %40 tekrar gelir mi?

MajeurDeLa

Decapat
Daha fazla  
Trendyol'da %40 indirim bir anda popüler oldu gece gördüğüm için kartta para yoktu ve alamadım bir parfüm alacaktım içimde kaldı tekrar gelir mi sizce?

Öyle bir şey için ancak toplu boykot edilmeleri lazım geri tavlayabilmeleri için ki o da imkansız, piyasada tek el olmuşlar. Var olmalarının sebebi olan bizi yılda bir kasım'da dahi olsa sevindireceklerine, dalga geçer gibi hata(!) yapıyorlar sonra çoluk çocuğun mouse, tshirt, kulaklığını kargodan çevirip sevincini kursağında bırakıyorlar.

Özürleri kabahatlerinden büyük, şaşırılmaması gereken miktarda ve halihazırda zaten indirim ayı ayağına gelmesi gereken kampanyayı başkalarına peşkeş çekip bize çok görüyorlar, hırsla utanmadan sümen altı etmeye mesai harcıyorlar.

Yarın bir gün bir yerde en iyi e-ticaret bilmem nesi ayağına ödül almaya devam ederler. Madem gençliği elinden alınmış TR piyasasına verdiğiniz değer bu, madem 50-100TL'lik indirim kodlarına layık görüyorsunuz, bırakın iç piyasayı çekin sağdan soldan gereksiz reklamlarınızı da kafamız karışmasın.

Bunun üzerine Amazon bize değer verdiğini göstermek için daha iyisini bol keseden canı gönülden vererek patronun kim olduğunu göstermeli...

Öyle bir şey için ancak toplu boykot edilmeleri lazım geri tavlayabilmeleri için ki o da imkansız, piyasada tek el olmuşlar. Var olmalarının sebebi olan bizi yılda bir kasım'da dahi olsa sevindireceklerine, dalga geçer gibi hata(!) yapıyorlar sonra çoluk çocuğun mouse, tshirt, kulaklığını kargodan çevirip sevincini kursağında bırakıyorlar.

Özürleri kabahatlerinden büyük, şaşırılmaması gereken miktarda ve halihazırda zaten indirim ayı ayağına gelmesi gereken kampanyayı başkalarına peşkeş çekip bize çok görüyorlar, hırsla utanmadan sümen altı etmeye mesai harcıyorlar.

Yarın bir gün bir yerde en iyi e-ticaret bilmem nesi ayağına ödül almaya devam ederler. Madem gençliği elinden alınmış TR piyasasına verdiğiniz değer bu, madem 50-100TL'lik indirim kodlarına layık görüyorsunuz, bırakın iç piyasayı çekin sağdan soldan gereksiz reklamlarınızı da kafamız karışmasın.

Bunun üzerine Amazon bize değer verdiğini göstermek için daha iyisini bol keseden canı gönülden vererek patronun kim olduğunu göstermeli...
Sondaki gerçek olursa bu adamı alnından öpmek isterim.

Ağzına sağlık mükemmel ifade etmişsin. Benim yaş büyüdü etkinliği uzaktan takip ettim maalesef gördüklerim beni çok üzdü facebookta burda gençler harbiden mutluydu aldıkları irili ufaklı şeyler için seviniyorlardı gerçekten kursaklarında kaldı

Hiç sanmıyorum :) Trendyol yaptığı indirimi söke söke geri alıyor, Trendyol Express kuryesi bana teslim ettiğini ürünü yaklaşık 40 dakika sonra geri almak için kapıma dayandı :D

Ciddi ne yazık ki :D tabii ki ürünü geri vermedim, poşetin içine başka bir şey koyup verdim benzer.
Gidip orada açıp tekrar söke söke kapıma gelecek öyle vereceğim uğraşa dursunlar.

Yok deseydiniz hocam ne yapabilir ki en fazla.

Bugün gel al noktasından siparişi teslim aldım ev adresime falan gelmezler herhalde bunun için 🙂

Sipariş kargolandıktan 2 gün sonra, teslimat şubesindeyken iptal oldu şuan depoya geri dönüyor. Söke söke iptal ediyorlar o siparişleri hocam yani alamadığınıza üzülmeyin hiç.

Hiç sanmıyorum :) Trendyol yaptığı indirimi söke söke geri alıyor, Trendyol Express kuryesi bana teslim ettiğini ürünü yaklaşık 40 dakika sonra geri almak için kapıma dayandı :D
Daha uç örneği de varmış hatta.

Ben de iki gün önce Teknosa'dan tıraş makinesi aldım, bugün kargoya verildi ama elime gelene kadar iptal edilir mi diye şüphe duyacağım.

Geri
Yukarı