Trendyol 55 TL Windows 10 Key alınır mı?

Fakat herhangi bir zararı yok hocam?
Evet, yok bu yüzden kullanıyoruz. Sadece etik değil ancak 1500TL verecek durum hemen hemen kimsede yok bu yüzden şahsen kullanıyorum ve öneriyorum.

Haa gidip milyoner adam 1500TL vermesse ona kızarım ancak gidipte normal Türkiye şartlarında yaşayan biri vermeyince hiç laf yapmam.
Formatlamadan kullansam sorun çıkmaz değil mi?
KMSpico kullandıysanız format atmanız en doğrusu muhtemelen virüs yemişsinizdir zaten.

Al sana bahane🤣

Böyle insanlar neden varsa.
50tl lik şeyi 1000 tl ye satsam bende illegal derdim.

Evet, yok bu yüzden kullanıyoruz. Sadece etik değil ancak 1500TL verecek durum hemen hemen kimsede yok bu yüzden şahsen kullanıyorum ve öneriyorum.

Haa gidip milyoner adam 1500TL vermesse ona kızarım ancak gidipte normal Türkiye şartlarında yaşayan biri vermeyince hiç laf yapmam.

KMSpico kullandıysanız format atmanız en doğrusu muhtemelen virüs yemişsinizdir zaten.
Hocam aslında hiç parası olmayan Linux gibi yazılımları da tercih edebilir de, Win10 candır ya.

Hocam aslında hiç parası olmayan Linux gibi yazılımları da tercih edebilir de, Win10 candır ya.
Aslında zorunluluk olmasa oyun vb. programlar için Windows 10 dünyada bulunan en kötü işletim sistemlerinden biri. Bu kadar hantal, ağır ve bilgi isteyen mahremiyete önem vermeyen bir sistem yok ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı