Trendyol 55 TL Windows 10 Key alınır mı?

Evet, yok bu yüzden kullanıyoruz. Sadece etik değil ancak 1500TL verecek durum hemen hemen kimse de yok bu yüzden şahsen kullanıyorum ve öneriyorum.

Haa gidip milyoner adam 1500TL vermesse ona kızarım ancak gidipte normal Türkiye şartlarında yaşayan biri vermeyince hiç laf yapmam.

KMSpico kullandıysanız format atmanız en doğrusu muhtemelen virüs yemişsinizdir zaten.

Son bir şey sorayım formatladığım zaman Windows 10 Pro yüklü oluyor yani tekrar kurmam gerekmiyor değil mi? Tekrar kurmam gerekiyorsa yapmayacağım.

Son bir şey sorayım formatladığım zaman Windows 10 Pro yüklü oluyor yani tekrar kurmam gerekmiyor değil mi? Tekrar kurmam gerekiyorsa yapmayacağım.
USB bellekle formatlayacaksanız hangi .iso dosyasını kullanırsanız onu yüklersiniz. Windows 10 Pro'nun ISO dosyasını kurarsanız evet Windows 10 Pro yüklenir.

USB bellekle formatlayacaksanız hangi. ISO dosyasını kullanırsanız onu yüklersiniz. Windows 10 Pro'nun ISO dosyasını kurarsanız evet Windows 10 Pro yüklenir.

Kaspersky Free kurup böyle kullanmaya devam edeceğim sanırım :D çünkü kurulum USB bellek bende değil benim için tanıdığım bir bilgisayar şirketi çalışanı yakınım yapmıştı bilgisayarı da o toplamıştı zaten. Teşekkürler.

Ben de zamanında KMSpico ile cracklemistim. Şimdi ise OEM Key almak istiyorum ama fiyatları da artmış bir hayli. CMD ile saçma sapan sunuculara bağlanarak lisanslama yapan kodlara da güvenmiyorum. OEM almaya bile para yetmiyor ki gidip orijinal alalım 🤣 birazdan bilgisayara format atacağım ve bir süre deneme sürümünde takılırım sanırım. Elinde fazladan OEM Key'i olan özelden atabilirse bir hayır duası ederim kendilerine 😅

Site adı vermek yasak mı bilmiyorum ama ben sağlam lisans sitesinden 30 TL'ye aldım.
Ben de zamanında KMSpico ile cracklemistim. Şimdi ise OEM Key almak istiyorum ama fiyatları da artmış bir hayli. CMD ile saçma sapan sunuculara bağlanarak lisanslama yapan kodlara da güvenmiyorum. OEM almaya bile para yetmiyor ki gidip orijinal alalım 🤣 birazdan bilgisayara format atacağım ve bir süre deneme sürümünde takılırım sanırım. Elinde fazladan OEM Key'i olan özelden atabilirse bir hayır duası ederim kendilerine 😅
Kmspico adamdır hocam 5 saniyede crackler verir.

Geri
Yukarı