Trendyol Betaplus satıcısı güvenilir mi?

DracheN

Kilopat
Yer
Jüpiter
Arkadaşlar ASUS VP249QGR monitör almayı düşünüyorum fakat bu satıcı için iyi yorumlar okumuyorum. Ölü piksel olayı çok yaşanıyormuş. Teşhir, yenilenmiş ürün olduğu söyleniyor. Tereddütte kaldım. ViewSonic'e yöneldim. Sizce ne yapmalıyım, hangisini almalıyım? Kafam karıştı. Alan arkadaşlar da yazabilirse çok sevinirim.

Mehasc

Femtopat
14 gün cayma hakkı, ya teşhir ürünü yada defolu ürün olduğu için büyük ihtimal olmaz. O yüzden de zaten ucuzdur. Zaten her yerde 10 tl olan bir ürünü birisi 5-6-7 tl ye satıyorsa düşünmüyormusunuz neden bu fiyat diye😂😂😂.. İngilizler biz ucuz ürün alacak kadar zengin bir millet değiliz derler.

Arkadaşlar ASUS VP249QGR monitör almayı düşünüyorum fakat bu satıcı için iyi yorumlar okumuyorum. Ölü piksel olayı çok yaşanıyormuş. Teşhir, yenilenmiş ürün olduğu söyleniyor. Tereddütte kaldım. ViewSonic'e yöneldim. Sizce ne yapmalıyım, hangisini almalıyım? Kafam karıştı. Alan arkadaşlar da yazabilirse çok sevinirim.
Burada sorun asus monitörde değil satıcıda..Aynı monitörü bence gidip fiziksel mağazası olan bir satıcıdan test ettirerek alabilirsiniz. 3-5 fazla verin ama içiniz rahat olur..

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı