Trendyol Betaplus satıcısı güvenilir mi?

DracheN

Kilopat
Katılım
10 Kasım 2014
Mesajlar
4.400
Çözümler
12
Yer
Jüpiter
Arkadaşlar ASUS VP249QGR monitör almayı düşünüyorum fakat bu satıcı için iyi yorumlar okumuyorum. Ölü piksel olayı çok yaşanıyormuş. Teşhir, yenilenmiş ürün olduğu söyleniyor. Tereddütte kaldım. ViewSonic'e yöneldim. Sizce ne yapmalıyım, hangisini almalıyım? Kafam karıştı. Alan arkadaşlar da yazabilirse çok sevinirim.
 
KS
KS
DracheN

DracheN

Kilopat
Katılım
10 Kasım 2014
Mesajlar
4.400
Çözümler
12
Yer
Jüpiter

Burada şikayetlerin çoğu iade alınmamasından ve kullanılmış ürün göndermelerinden dolayı.

Bu konuyu ben de merak ediyorum.

Hocam bütçem gereği nokta atışı yapmak zorundayım. Alan birileri fikrini paylaşsa çok iyi olacak.
 

Hyakutake_GC

Hectopat
Katılım
23 Kasım 2019
Mesajlar
1.293
Çözümler
1
Trendyol aracılığı ile alışveriş yaptım. Acer VG240Y Pbiip model monitör aldım. Ghosting veya adı koyulmayan bir sıkıntı var monitörde; hareketli karelerde (Filmlerde) arkadan iz bıraka bıraka ilerliyor nesneler.
Firma ürünün kutusu açıldığından dolayı iade almayıp servis (Penta Bilişim)e göndermemi istedi. Servis ise Acer'e gönderdi, Acer ise bahsi geçen hataların olmadığını söyleyip, iade belgesi vermeyip monitörü tarafıma gönderilmesi için çıkışını yaptı ve servis tarafıma ulaştırdı. THH'ye verdim firmayı, monitörü kullanıyorum.

Sağolsunlar, Technopat Forum'da hiçbir forumdaşım monitörde ki sıkıntı için yardımcı olmadı.
İlk defa bir firmayı pek araştırmadan, ürün satın aldım ve ağzım yandı...Trendyol satıcı puanına (9.7) aldanıp alışveriş yaptım.

Monitördeki sıkıntının ekran kaydını atmak istedim fakat forumda video paylaşılamıyor (Youtube üzerinden atamam).
 

Polovets

Hectopat
Katılım
11 Ekim 2014
Mesajlar
133
Yaptığınız alışverişten pişman olmamak için bu firmadan uzak durmanızı tavsiye edeceğim. Redragon indrah bir klavye aldım ve üretim hatası olduğu için iade ettim. Şu an tam 13 gün oldu ve iademi almadılar. İade kargoyu hiç teslim almadan geri çevirmeleri sonucu kargo firmasıyla da sorunlar yaşamama neden oldular. Kendileriyle hiçbir şekilde iletişime geçilemediği gibi ayıplı malı iade almama konusunda da bir hayli ısrarcılar.
 
Yukarı