Trendyol Express klavye kargosunda problem olur mu?

sha1ox

Hectopat
Trendyol'da QP Bilişim markasından salı günü 350 TL'ye klavye satın aldım. Kargomun Trendyol Express ile geleceği gözüküyor Trendyol Express sitesinden kargoyu sorguladığımda kargo 2. teslimat bölgesi Antalya MH'de gözüküyordu, bugün kargoyu yeniden sorguladım ve hala aynı yerde olduğunu gördüm. İlk kez aldığım bir ürün Trendyol Express ile kargolanıyor, internette bu kargo hakkında pek iç açıcı yorumlar görmedim çok fazla kişi kargosunun kaybolduğunu söylüyor. Herhangi bir problem olur mu?

Trendyol'da QP Bilişim markasından salı günü 350 TL'ye klavye satın aldım. Kargomun Trendyol Express ile geleceği gözüküyor Trendyol Express sitesinden kargoyu sorguladığımda kargo 2. teslimat bölgesi Antalya Mh'de gözüküyordu, bugün kargoyu yeniden sorguladım ve hala aynı yerde olduğunu gördüm. İlk kez aldığım bir ürün Trendyol Express ile kargolanıyor, internette bu kargo hakkında pek iç açıcı yorumlar görmedim çok fazla kişi kargosunun kaybolduğunu söylüyor. Herhangi bir problem olur mu?

Ben mouse aldım 3 günde sorunsuzca geldi ben memnun kaldım.

Trendyol Express ile cuma günü verdiğim sipariş pazartesi günü geldi. Kargoyu alır almaz siparişiniz tamamlandı mesajı geldi. Ve kargo bayağı muhafaza edilmişti.

Cevaplarınız için çok teşekkürler. Umarım bir sorun yaşamam, endişe etmem bir şikayet sitesinde puanın çok düşük olmasından kaynaklanıyordu. Şimdi biraz daha içim rahatladı.
Kargom yaklaşık 30 dakika önce geldi. Bir sıkıntı olmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı