Trendyol Express pazar günleri çalışıyor mu?

Tws kulaklık siparişimi perşembe günü verdim bana tahmini ayın 14'üne tarih verdiler ancak kargo bulunduğum ilçeye daha erken sürede geldi ve bugün sabah kalkıp baktığımda bu gün pazar olmasına rağmen kurye dağıtıma çıktı diye görünüyor. Trendyol üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirdim ve Trendyol Express ile geliyor. Sormak istediğim Trendyol Express pazar günleri çalışıyor mu dağıtım için vs.

Tws kulaklık siparişimi perşembe günü verdim bana tahmini ayın 14'üne tarih verdiler ancak kargo bulunduğum ilçeye daha erken sürede geldi ve bugün sabah kalkıp baktığımda bu gün pazar olmasına rağmen kurye dağıtıma çıktı diye görünüyor. Trendyol üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirdim ve Trendyol Express ile geliyor. Sormak istediğim Trendyol Express pazar günleri çalışıyor mu dağıtım için vs.

Ben de internet üzerinde bunu gördüm ancak bu sabah kurye dağıtıma çıktı diye görünmekte.
Aslında pek hoş karşılanmaz böyle yanıtlar ama Google da hemen çıkacak soru sormuşsun uz.
Ben de internet üzerinde bunu gördüm ancak bu sabah kurye dağıtıma çıktı diye görünmekte.
Kargo az önce geldi demek ki sorum boşuna değilmiş.
Sorun çözüldü pazar günleri de çalışıyormuş.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-10-11 125909.png
    Ekran görüntüsü 2020-10-11 125909.png
    11,5 KB · Görüntüleme: 170
  • WhatsApp Image 2020-10-11 at 13.13.35.jpeg
    WhatsApp Image 2020-10-11 at 13.13.35.jpeg
    180,8 KB · Görüntüleme: 134
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı