Trendyol güvenilir mi?

Site olarak güvenilir, ancak satıcılar konusunda puanlara dikkat edin. Konuyla alakasız ama bilgisayar alırken konu açmanızı öneririm genelde Izoly, Turbox oluyor Trendyol'da.

Trendyol'dan çok sipariş verdim. Kendi bilgisayarımın tüm parçalarını (termal macun hatta dönüştürücü dahil) oradan sipariş ettim. HDD'de sorun çıktı, iade edip başka satıcıdan alınca sorunsuz elime ulaştı. İade konusunda (8 kere farklı farklı ürünleri iade ettim) hiç sorun yaşamadım. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bir sorununuz olunca da Trendyol Asistan (canlı destek) ile sorununuzu hemen çözebiliyorsunuz.

Hatta resim de atayım:
Screenshot_20220125-111336_Trendyol.jpg

Sitenin kendisi güvenilir. Hizmet kalitesi ise satıcılara bağlı. Şu ana kadar bir sorun yaşamadım.

Trendyol güvenilir fakat satıcı olan mağazaya dikkat edeceksin. Ayrıca karışmak gibi olmasın ama bilgisayar için daha özel siteler mevcut (İtopya benzeri) neden oradan alıyorsunuz? Ben şahsen almazdım.

Site olarak güvenilir ancak önemli olan satıcılar. 9 puan üstü satıcılardan alışveriş yapmanızı öneririm.

Satıcıya göre değişiyor. Sorun yaşadığım da oldu, yaşamadığımda. Yaşadıklarımda çözüldü mü? Hayır.
Suçu satıcıda bulup aradan çekildiler. (sorun çözülemedi.) Yorumları iyi oku. Ona göre kararını ver.

Satıcı; bozdan teknoloji

Elektronik cihaz alırken satıcıya ve kargo şirketine özellikle dikkat ediniz. Ve alışveriş yapmadan önce trendyol indirim kodu bulup kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü yüksek fiyatlı alış verişlerde güzel indirimlerle karşılaşabiliyoruz bazen.

Yeni konular

Geri
Yukarı