Trendyol "HD Teknoloji" satıcısından BenQ Zowie XL2411k alınır mı?

Son düzenleme:
kargo geldiğinde her şeyi kanıtlar niteliğinde video çeksem bana yararı dokunur mu
Kargo geldiğinde, kargocuya 1 dakika beklemesini söyleyin ve kargoyu kargocunun önünde açın. Video kaydına alabilirsiniz.

Kargoda görünen bir hasar varsa tutanak tutturup, satıcıya geri iade edin.

Kargo geldiğinde, kargocuya 1 dakika beklemesini söyleyin ve kargoyu kargocunun önünde açın. Video kaydına alabilirsiniz.

Kargoda görünen bir hasar varsa tutanak tutturup, satıcıya geri iade edin.

Ek olarak, üründe ölü piksel, ışık sızması vb. sorunlar varsa bunları söylemeyin. Sizden servis raporu falan isteyeceklerdir, uzun ve zaman kaybı bir iş. Direkt beğenmedim diyerekten iade edin.

Satıcı iyi biriyse sorunsuz bir şekilde iadeyi alacaktır. Ama kötü niyetli biriyse "ürünün kutusu açılmış, tekrardan satılabilirliği bozulmuş" şeklinde uyduruk bahanelerle iade ret edecektir. Bu durumda yolunuz THH'ye düşecektir.

Son düzenleme:
Ek olarak, üründe ölü piksel, ışık sızması vb. sorunlar varsa bunları söylemeyin. Sizden servis raporu falan isteyecekleridir, uzun ve zaman kaybı bir iş. Direkt beğenmedim diyerekten iade edin.

Satıcı iyi biriyse sorunsuz bir şekilde iadeyi alacaktır. Ama kötü niyetli biriyse "ürünün kutusu açılmış, tekrardan satılabilirliği bozulmuş" şeklinde uyduruk bahanelerle iade ret edecektir. Bu durumda yolunuz THH'ye düşecektir.
tavsiyeni dikkate alacağım ama geri gönderdiğimde satıcı farketmiyecek mi ürünün hasarlı olduğunu. bu arada sipariş verdim inşallah bir sorun yaşamam

Tavsiyeni dikkate alacağım ama geri gönderdiğimde satıcı fark etmeyecek mi ürünün hasarlı olduğunu. Bu arada sipariş verdim inşallah bir sorun yaşamam.

Bahsettiğim sorunlar, fiziksel hasar olmadığı için bir şey olacağını düşünmüyorum. Ayağı, çerçevesi falan kırık olsa bunlar fark edilecek şeylerdir. 🙂

Geri
Yukarı