Trendyol hesabının şifresi değişti

140122

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 2.30 saat önce Trendyol hesabımın şifresi değişti diye bir mail gelmiş. Fakat ben bu Gmail'i 1 saat önce fark ettim ve hemen tekrar şifremi değiştirip bankamı arayıp kartımı bloke ettirdim. Ayrıyeten hesaplarımın şifrelerini değiştirdim, Allah'tan karttan para harcanmamış adresim falanda kayıtlıydı. Herhangi bir şey olur mu, biraz korkutuyor ilk defa böyle bir şey geldi başıma. Bir de başka almam gereken bir önlem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol canli destek acildiginda giris yapilan IP'ler uzerinden kontrol etmelerini isteyin. Gercekten birinin girip girmedigini teyit etmek amacli.

Sanırım sistemsel hataymış.
Eki Görüntüle 1998472

Arkadaşlar sistemsel bir hataymış yardım eden herkese çok teşekkür ederim.
1698785536007.png

Allah'tan karttan para harcanmamış adresim falanda kayıtlıydı.

Bu tür bilgileri kayıtlamayın. İllaki kayıtlayacağım diyorsanız kayıtladıktan sonra kartınızı internet alışverişlerine kapatıp eşya alacağınız zaman geri açın. Trendyol ile alakalı sistemsel bir sorun bugün çok fazla gördüm bunun hakkında.

Bu tür bilgileri kayıtlamayın. İllaki kayıtlayacağım diyorsanız kayıtladıktan sonra kartınızı internet alışverişlerine kapatıp eşya alacağınız zaman geri açın. Trendyol ile alakalı sistemsel bir sorun bugün çok fazla gördüm bunun hakkında.
Sanırım sistemsel hataymış.

Eki Görüntüle 1998494
Bir oh çektirdi gerçekten teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı