Trendyol iade edilen ürün geri gönderildi

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Normalde 2 Temmuz günü M33 model telefonu almıştım fakat 3 4 gün bekledim, gelmedi. Ben de durumunu sormak için yazdığımda bir sorun olduğunu ve para iadesi yapacaklarını söylediler. Ben de yenisini aldım çünkü telefon ihtiyacım vardı iade edilene kadar zamlanabilirdi. Her neyse 14 Temmuz depoya geri gönderildiği söylendi ve o günden beri para iadesini bekliyordum. Fakat bugün kargo gelip bıraktı telefonu. Ne yapmalıyım, geri nasıl gönderebilirim?

Trendyol'un sistesinden iade talebi oluşturup tekrar geri verin. Ayrıca not olarak telefonu hiç açmadığınızı söyleyin. Çünkü koşulsuz şartsız, telefonun jelatinini açtığınızda iade edemiyorsunuz. Olmadı müşteri hizmetlerine izah edin iade talebi oluştururlar.

Trendyol'dan telefon mu alınır gözünü seveyim. Tekrar iade oluştur almaları gerekiyor bu arada. Geçmiş olsun umarım çözersin. Bu arada yukarıdaki arkadaş jelatin açma vs. demiş ben geçen Amazon'dan tablet almıştım jelatin vs. açtım doğal olarak. Hem tableti beğenmedim hem de ölü piksel vardı iade ettim 4-5 gün gibi bir sürede iade ettiler parayı öyle bir şey yok yani.

Trendyol'un sistesinden iade talebi oluşturup tekrar geri verin. Ayrıca not olarak telefonu hiç açmadığınızı söyleyin. Çünkü koşulsuz şartsız, telefonun jelatinini açtığınızda iade edemiyorsunuz. Olmadı müşteri hizmetlerine izah edin iade talebi oluştururlar.

Müşteri hizmetleriyle konuştum iade kodu verdiler.

Trendyol'dan telefon mu alınır gözünü seveyim. Tekrar iade oluştur almaları gerekiyor bu arada. Geçmiş olsun umarım çözersin. Bu arada yukarıdaki arkadaş jelatin açma vs. demiş ben geçen Amazon'dan tablet almıştım jelatin vs. açtım doğal olarak. Hem tableti beğenmedim hem de ölü piksel vardı iade ettim 4-5 gün gibi bir sürede iade ettiler parayı öyle bir şey yok yani.

Ne olur ne olmaz hiç açmadım ilk geldiği gibi duruyor. Bir daha da trenyoldan elektronik bir cihaz almam zaten.

Tamam hocam, size hangi kargoya vereceğini söylemişlerdir. Veya kapınızdan randevulu bir şekilde alınır. O kargo kodunu vererek iade edebilirsiniz.

Kargo ücreti ödemem gerekiyor değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı