Trendyol'dan eksik ürün gönderildi

Cavidov

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, siparişimle alakalı bir problem var, aşağıya görüntüsünü koydum.

DBC10767-F16A-4B8F-B484-3B790E547A00.png

Cuma günü alttaki oda kokuları geldi fakat aynayla alakalı bir şey yok. Cuma şubeye gittim, gittiğimde de aynayla alakalı bir şey söylemediler, sonuçta aynı yerden yola çıktı ve aynı anda şubeye gelmiş olması gerekiyor diye düşünüyorum, acaba ürünü göndermeyi mi unuttular yoksa satıcı aynı anda verse bile ikisinin birbirinden farklı zamanlarda yola çıkması vs durumu var mı? Yarın gelmezse eğer satıcıyla iletişime geçmeli miyim? Ortak sipariş olduğu için takipte edemiyorum teslim edildi diyor çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, siparişimle alakalı bir problem var, aşağıya görüntüsünü koydum.

Eki Görüntüle 1486101

Cuma günü alttaki oda kokuları geldi fakat aynayla alakalı bir şey yok. Cuma şubeye gittim, gittiğimde de aynayla alakalı bir şey söylemediler, sonuçta aynı yerden yola çıktı ve aynı anda şubeye gelmiş olması gerekiyor diye düşünüyorum, acaba ürünü göndermeyi mi unuttular yoksa satıcı aynı anda verse bile ikisinin birbirinden farklı zamanlarda yola çıkması vs durumu var mı? Yarın gelmezse eğer satıcıyla iletişime geçmeli miyim? Ortak sipariş olduğu için takipte edemiyorum teslim edildi diyor çünkü.

İkisi de aynı satıcı miydi?

Görselde 2 farklı zamanda gelebileceği yazıyor.
Hocam evet öyle yazıyor ama biri cuma geldi, diğeri cumartesi gelmedi ve teslim edildi olarak gözüküyor, soru da bu zaten.

Eksik ürün talebi açın hocam ayrı gönderme gibi bir durum yok bizzat satış yapıyorum.
Hocam bana da çok saçma geldi, yarın da gelmezse eğer öyle yapayım, nasıl öyle bir talep oluşturabilirim?

Eki Görüntüle 1486101

Hocam adamlar uyarı olarak yazmışlar ya. Bu teslimat iki ayrı paket olarak teslim edilecektir. Süreler değişiklik gösterebilir.

Cumartesi yarım gün çalışıyorsa kargolar normaldir. Bu sipariş 2 farklı paket halinde gelecek diye belirtmiş. Tek sipariş olduğu için teslim edilen için teslim edildi denmiştir. Yarın öğleden sonraya kadar geleceğini tahmin ediyorum. Gelmezse iletişime geçin.

Hocam adamlar uyarı olarak yazmışlar ya. Bu teslimat iki ayrı paket olarak teslim edilecektir. Süreler değişiklik gösterebilir.
Okuma yazmam var sağ olun, bu kadar fark olması çok saçma ikisinin arasında sadece onu soruyorum, ayrıca satış yapan bir arkadaş dediğimi destekler nitelikte böyle bir şeyin mümkün olmayacağını yazmış yukarıda?

Yeni konular

Geri
Yukarı