Çözüldü Trendyol iade ettiği parayı geri çekti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

reyxerme

Centipat
Daha fazla  
Şimdi olay 5.49₺ değil Trendyol dan yemek sipariş ederken bir şey eksik gelmişti o yüzden iade almıştım iadeyi yaklaşık 2-3 gün önce aldım Trendyol dan papara hesabima geçti. Ama bugün saat 6 da düzeltme yazıyor böyle para hesaptan tekrar çekildi :D nasıl çekildi gerçekten anlamıyorum. Sanal kart ile almıştım onu da zaten çekilme olayı olmadan kullanmıyorum diye kapattım kafalarına göre böyle para çekiliyor mu?

Dosya Ekleri

• IMG_20230227_233144.jpg
    IMG_20230227_233144.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 70
Şimdi olay 5.49₺ değil Trendyol'dan yemek sipariş ederken bir şey eksik gelmişti o yüzden iade almıştım iadeyi yaklaşık 2-3 gün önce aldım Trendyol'dan Papara hesabima geçti. Ama bugün saat 6 da düzeltme yazıyor böyle para hesaptan tekrar çekildi :D nasıl çekildi gerçekten anlamıyorum. Sanal kart ile almıştım onu da zaten çekilme olayı olmadan kullanmıyorum diye kapattım kafalarına göre böyle para çekiliyor mu?

Müşteri hizmetlerine durumu dekont ile bildirin.

Müşteri hizmetlerine durumu dekont ile bildirin.

Trendyol desteğe bildirdim daha önce böyle bir durum ile karşılaşmadığıni söyledi canlıya bağlanan kişi yarın mail ile dönüş yapacaklarmış iade bilgi , için Papara ile alakalı bir durum mu merak ettim o yüzden açtım uzun zamandır kullanıyorum neden böyle oldu garip geldi farklı bir firmalarda böyle bir durum yaşamadım Trendyol satıcıyı sonradan haklı bulup ona mı aktardı diye merak ettim ama kapalı bir kartdan nasıl tekrar aktarım yapiliyorsa :D

Trendyol desteğe bildirdim daha önce böyle bir durum ile karşılaşmadığıni söyledi canlıya bağlanan kişi yarın mail ile dönüş yapacaklarmış iade bilgi, için Papara ile alakalı bir durum mu merak ettim o yüzden açtım uzun zamandır kullanıyorum neden böyle oldu garip geldi farklı bir firmalarda böyle bir durum yaşamadım Trendyol satıcıyı sonradan haklı bulup ona mı aktardı diye merak ettim ama kapalı bir kartdan nasıl tekrar aktarım yapiliyorsa :D

Genelde bazı firmalar sen alışverişi perşembe günü yapsanda ücretleri pazar veya cumartesi günü toplu alıyor. Bende böyle alıyorum açıkçası, bankalarda bunu sağlıyor :)

Genelde bazı firmalar sen alışverişi perşembe günü yapsanda ücretleri pazar veya cumartesi günü toplu alıyor. Bende böyle alıyorum açıkçası, bankalarda bunu sağlıyor :)

Evet ama kendi ettiği iade parayi 2-3 gün sonra geri çekmek nasıl bir problem çok merak ettim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ama kendi ettiği iade parayi 2-3 gün sonra geri çekmek nasıl bir problem çok merak ettim :D

Banka ile de alakalı oluyor. Benim sırf bu sebepten illallah ettiğim bir durumdu bu. QNB finasbank'Ti o zaman para aldığım banka. Bazı iadeleri kafasına göre çekiyordu.

Banka ile de alakalı oluyor. Benim sırf bu sebepten illallah ettiğim bir durumdu bu. QNB finasbank'Ti o zaman para aldığım banka. Bazı iadeleri kafasına göre çekiyordu.

Sorun Papara ile kaynaklıymiş 2 kere iade gelmiş onu çekmişler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı