Trendyol İade Rezaleti

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Trendyol'dan bir akrabam saat istedi ve kendisi almış. Kutudan saat bozuk çıktı iade için kargoladık, iadeyi reddetiler. Ürün ne kargolandı ne de başka şey yapıldı 1-5, 2aydır elimizde hiçbir şey yok. Ürün kargoda diyorlar kargo ortada yok. Tabii bu olur olmaz ben THH'ye başvurmuştum, yoksa daha da sıkıntı.

Trendyol kadar insanı kanser eden firma yok. İadesi REZALET, müşteri hizmetleri ayrı kötü hele müşteri hizmetlerinin tavrı ayrı komedi.
Kadına ürün kutudan bozuk çıktı 14 gün içinde iade için gönderdik diyorum bana "kutusunun açıldığı için ürünün 2. ele düştüğünü ve firmaların isterlerse(keyfe keder yani hahaha) iadenin reddedebileceğini" söyledi kahkayı bastım.

Birincisi ürünün kutusunu açmadan sağlam olup olmadığını nereden bilebiliriz ikincisi benim 14 gün içerisinde koşulsuz iade hakkım var ayrıca ürünün hasarlı çıkması durumunda İADE, DEĞİŞİM, ÜCRET İADESİ isteyebilirim. Bu KANUNLARI nasıl olur da YOKSAYIP "kendilerine" 2.el olaylarını kafalarında kodlayabilmişler, cidden komedi.

Bu dediğim kanunu söyledim bir şey söylemedi, müşteri hizmetlerinin tutumu da ayrı garip yardım etmekten ziyade baştan savmaya yönelik bir tutumları var.

En son ürününüz iade olmayacak, kargolanacak. Dediler. Garip :D

Bana kalsa Trendyol'dan hiçbir şey alınmaz biliyorsunuz ki fakat akrabam olunca yardım etmek istedim. Er ya da geç parayı geri alacağım.

Geçmiş olsun. Aynı durumları Hepsiburada.com üzerinde yaşamıştım, iade aşamasında bir kere direkt yardımcı oldular bir sefer de sikayetvar.com'a yazmam gerekti. Sanırım Hepsiburada.com bir tık daha iyi. Umarım çözersiniz.

Trendyoldan Anneler gününde anneme elektrikli çaydanlık aldım. Çaydanlığı fişe takınca sigortaları attırıyordu. Hic kullanmadan kutusuna koyup iade ettik. Kabul edilmedi size olan durum aynen bize oldu. Kutusu açıldığı için 2.ele düşüyormuş cart curt.

THH sonucu lehine sonuçlanır. Karşı taraf itiraz eder süreç bir o kadar daha uzayabilir. Neresinden tutsan elinde kalır bir olay. Alışveriş yaparken satıcıyı çok iyi seçmek gerekiyor. Geçmiş olsun.

THH sonucu lehine sonuçlanır. Karşı taraf itiraz eder süreç bir o kadar daha uzayabilir. Neresinden tutsan elinde kalır bir olay. Alışveriş yaparken satıcıyı çok iyi seçmek gerekiyor. Geçmiş olsun.
Kaybedecekleri davalara genelde itiraz etmiyorlar. Ama süreç çok uzun sürüyor ben ölü pikselli laptopu 5 ayda iade edebildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı