Trendyol Express rezaleti

@ArdaMert Satıcı kargoya hemen ertesi günü verdi, transfer merkezine ulaştı ve orada kaldı, hiçbir hareket yok o zamandan beridir.

@l HappY l Bu kadar uzun süreceğini sanmıyorum.

Hala transfer merkezinde ve hiçbir hareket olmamasına rağmen son hareket tarihini bugün olarak güncellemişler, ne yapmaya çalıştıklarını anlamadım, kandırmaca mıdır nedir :D

Hala transfer merkezinde ve hiçbir hareket olmamasına rağmen son hareket tarihini bugün olarak güncellemişler, ne yapmaya çalıştıklarını anlamadım, kandırmaca mıdır nedir :D.

Hocam benim dün cıktı yola bugun benim şubeye doğru geliyor gösteriyor Trendyol Express.

Hocam benim dün cıktı yola bugun benim şubeye doğru geliyor gösteriyor Trendyol Express.

Benim siparişi verdiğim sırada Trendyol'da deli gibi indirim vardı sanırım o yüzden bu kadar sıkıntı çıkardı. Şu günlerde sipariş etsem büyük ihtimal sizin gibi benim de erken gelirdi. Nasip diyelim, gelsin de artık başka bir şey istemiyorum.

O zaman durum vahim.
@nevale31 neden hahaha attınız bilmiyorum yurtdışından olursa uzun sürede geliyor zaten.

Dostum insan istediği gibi gülücük atar hayır niye bu kadar takıyorsunuz. Neden gülücük attığını söyleyeyim size. Arkadaş Trendyol'dan aldım diyor. Trendyol ne zamandan beri yurtdışından iş yapıyor arkadaş o yüzden gülücük atmıştır.

Benim siparişi verdiğim sırada Trendyol'da deli gibi indirim vardı sanırım o yüzden bu kadar sıkıntı çıkardı. Şu günlerde sipariş etsem büyük ihtimal sizin gibi benim de erken gelirdi. Nasip diyelim, gelsin de artık başka bir şey istemiyorum.
Son durum nedir hocam?

Son durum nedir hocam?

Kargomu kaybetmişler, benden habersiz ben oluşturmuşum gibi iade talebi oluşturmuşlar ve paramı iade ettiler. İade talebi oluşturulduğunu canlı desteğe tekrar bağlanmam sonucu öğrendim, aksi takdirde haber bile vermeyeceklerdi. Sayelerinde 10 TL daha fazla farkla N11'den tekrar sipariş ettim ürünü.

Kargomu kaybetmişler, benden habersiz ben oluşturmuşum gibi iade talebi oluşturmuşlar ve paramı iade ettiler. İade talebi oluşturulduğunu canlı desteğe tekrar bağlanmam sonucu öğrendim, aksi takdirde haber bile vermeyeceklerdi. Sayelerinde 10 TL daha fazla farkla N11'den tekrar sipariş ettim ürünü.
Kaç hafta sonra iade oldu hocam benim kargoda kayıp şuan galiba iade oluşturacaklar sizin gibi.

İade talebi oluşturduklarından iki üç gün sonra parası kredi kartına geri yattı.

Geri
Yukarı