Trendyol cüzdanı rezaleti

Eskiden bende Trendyol kullanıyordum artık uygun bir şey görürsem babamın hesabı üzerinden alıyorum.(kendi hesabım yok kısacası) genel olarak Amazon kullandığımdan beri kendi açımdan daha iyi teknik destek/iade her türlü konuda yardımcı oluyorlar daha stabiller.

Vallaha Amazon adamdır ya.

Yemek kısmında da sorunlar vardı, 1 sene önce kullanmayı bıraktım. Başka bir kartla ödeme yaptırtmıyordu, ilk defa sipariş verdiğiniz kartı kullanabilirsiniz demişlerdi. Tamam dedim öyle kullanayım, kartın sahibine gelen onay SMS'ini de kabul etmiyordu. Sorun da şuymuş, Trendyol'a kayıt olduğumuz telefon numarasını kullanmamız gerekiyormuş. Yani kartın sahibinin telefon numarasına gelen onay kodunu kabul etmiyor, üstüne başka kart kullanmama izin vermiyordu. Bıraktım kullanmayı, 1 senedir kafam rahat.

Hocam kendi kartımı bir kızın hesabında kullandım sorun olmadı sistem değişmiş sanırım.

Hediye çeki alıp kendi hesabımda kullanabilir miyim acaba ya da başka hesabımda.

1669058022256.png

Android bir telefondan da denedim sorun iOS ile ilgili ya da telefonla ilgili de değilmiş sorun tamamen Trendyol ile ilgili rezillik üstüne rezillik bir daha da bir şey almam buradan :).

Son düzenleme:
Vallaha Amazon adamdır ya.

Hocam kendi kartımı bir kızın hesabında kullandım sorun olmadı sistem değişmiş sanırım.

Hediye çeki alıp kendi hesabımda kullanabilir miyim acaba ya da başka hesabımda.

Eki Görüntüle 1580536

Android bir telefondan da denedim sorun iOS ile ilgili ya da telefonla ilgili de değilmiş sorun tamamen Trendyol ile ilgili rezillik üstüne rezillik bir daha da bir şey almam buradan :).
Değişmiştir, doğrudur. Benim dediğim 1 sene önceydi. Geri döner miyim sanmam. Getir daha cazip.

Geri
Yukarı