Trendyol insanları mağdur etti

Brs_16

Hectopat
Makaleler
4
Ben 100 kişiye takip ettirdim, o kadar uğraştık zamanımızdan harcadık ama 50 TL'miz gelmedi. Ben dahil bir sürü insanın zamanını aldılar ve mağdur ettiler. Madem 50 TL'yi vermeyecektiniz neden bu kadar uğraştırdınız, insanları mağdur ettiniz? Trendyol asistana yazıyorum yüzümüze kapatıyorlar. 25 TL veriyorsunuz ama 25 TL ile bir şey alamayız ki, kargo parası var çünkü. 25 TL veriyorsunuz madem kargo parası olmasın, sizin bu kadar insanı mağdur etmeye hakkınız yok.

Trendyol sıkıntılı bir platform hocam. Ben Trendyol hariç bütün her yerden sipariş etmeyi daha uygun görüyorum. Laptop RAM'i alayım dedim gitmişler bilgisayar RAM'i göndermişler 2000-2001 yılı yapımı bir şeyi göndermişler.

Bir kampanya yapıyorsunuz doğru düzgün yapın bari bu kadar insanı mağdur etmeyin.

Trendyol'dan bir şey alayım dedim bütün parçaları eksik geldi 1 hafta bekledik sonra mecburen iade ettik. Hepsiburada'dan kötüsü varsa oda Trendyol'dur. N11 iyi, satıcı ile konuşup alışveriş. Senin sorunun bu değil tabi, klasik taklaya gelmişsin yapacak bir şey yok.

Buraya da yazabilirsiniz isterseniz hocam.

Trendyol'dan bir şey alayım dedim bütün parçaları eksik geldi 1 hafta bekledik sonra mecburen iade ettik. Hepsiburada'dan kötüsü varsa oda Trendyol'dur. N11 iyi, satıcı ile konuşup alışveriş. Senin sorunun bu değil tabi, klasik taklaya gelmişsin yapacak bir şey yok.
Hepsiburada Trendyoldan daha iyidir en azından böyle bir şekilde mağdur etmez hepsiburada

Buraya da yazabilirsiniz isterseniz hocam.

Orayada yazmayı düşünüyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı