HepsiJet ve Hepsiburada rezaleti mağdur etti

Vaper06

Kilopat
Daha fazla  
Monster Aryond A24 V1.1 monitör almıştım kampanyalıyken 3.700 TL'ye HepsiJet getirecekti bekledik bekledik günler geçti bir akşam üstü gelmişler bir kere gelip gitmişler 20:30'da gelmişler biz kargo firmalarının 09.00 - 18.00 arası çalıştığını biliyorduk. Aklımızdan hiç geçmedi akşam geleceği HepsiJet kuryesi telefon etmiş. Geri dönüş sağladık kuryeye Cuma günü getiririm dedi Çarşamba gününden Perşembe olur olmaz sabahın 08.00 - 08.30 saatlerinde kafalarına göre iade talebi oluşturmuşlar. İade etmişler. Tabii kuryeyi bir daha aradık telefonunu bir daha açar mı? Açmaz ve açmadı da Monitör iadeyi kabul etmişler. Bankaya güzelce parayı yatırmışlar. Eeee sorun nerede diyeceksiniz 5.000 TL oldu ürün o kadar aradık ettik. HepsiJet olsun. Hepsiburada olsun. 500 TL kupon kodu verdiler onu kullanınca da 4.500 TL'ye geliyor. Nereden baksan 800 TL fark var. Çok mağdur olduk. Allah bildiği yapsın bu şirketi ne deyim.

HepsiJet'den uzak durun derim başka bir şeyde demem.

Kuryeci arkadaşlar arada bir yapıyor bunu o yüzden kargom olduğu zaman her gün kontrol ediyorum iade sürecine giderse yolda engellenebiliyor.

Kuryeci arkadaşlar arada bir yapıyor bunu o yüzden kargom olduğu zaman her gün kontrol ediyorum iade sürecine giderse yolda engellenebiliyor.
Hocam iadeyi oluşturduklarını öğrendikten sonra yoldayken kargo geri giderken aradık falan filan ne yapsak ne etsek iadeyi iptal edemedik. Bankaya yattı paranız dediler zart zurt dediler. Kupon tanımlarız dediler. Monster Notebook'du satıcı orayı da aradık servis kayıdı açtılar. Bin tane talep oluşturduk. Forum gereği ağır konuşmakta istemiyorum ama cidden bunların kanı bozuk ürünü daha fazlaya satabilmek için kar etmek için yapmadıkları kalmadı bunlara ne desen az yani

Son düzenleme:
Hocam iadeyi oluşturduklarını öğrendikten sonra yoldayken kargo geri giderken aradık falan filan ne yapsak ne etsek iadeyi iptal edemedik. Bankaya yattı paranız dediler zart zurt dediler. Kupon tanımlarız dediler. Monster Notebook'du satıcı orayı da aradık servis kayıdı açtılar. Bin tane talep oluşturduk. Forum gereği ağır konuşmakta istemiyorum ama cidden bunların kanı bozuk ürünü daha fazlaya satabilmek için kar etmek için yapmadıkları kalmadı bunlara ne desen az yani
Doğrudur hocam. Yapacak bir şey yok bu şirketlere karşı haklı çıkılamıyor maalesef.

İyi olmuş aslında bir yandan'da o monitör alınmaz.

Bu monitördü acaba neden alınmaz dediniz?

Peki bu monitör ondan daha mı iyidir anlamadım ben?

Bu monitördü acaba neden alınmaz dediniz?

Peki bu monitör ondan daha mı iyidir anlamadım ben?

Panel kalitesi kötü IPS olmasına bakmayın.
Attığınız ASUS renk kalitesi konusunda iyidir alabilirsiniz.

Geri
Yukarı