Trendyol kampanyası var mı?

Rica ederim. :)

Pokus ile 3 kere yükleme yapacaksanız kalan tutarı da Paycell ile yükleyebilirsiniz. 2 kere de Paycell ile 150 TL yüklerseniz toplamda 285 TL iade almış oluyorsunuz. :)
Bu sayede çok ucuza gelecek çok teşekkürler hocam.

Hocam sanal kart oluşturdum da göremiyorum nasıl oluyor? @Tim

Son düzenleme:
Hocam @Tim Trendyol cüzdana yükleyerekten olacağından emin misiniz? 3-4 kez faydalanmıştık. Kendi adıma da açayım öyleyse bir tane daha.
1661518133616.png

Son düzenleme:
Kampanya şartlarında Trendyol Cüzdanım ile ilgili bir madde yok. Trendyol Cüzdanım da aynı şekilde işlemlerde Trendyol olarak gözüküyor. Cüzdanın geçerli olmadığını söyleyen kampanyalar bile sayabiliyor. Gerekli tutarda işlem yapmanız yeterli oluyor. :)

Cüzdan olduğu belli olmadığı için de geçerli olmadığı hâlde ödül verildiği olabiliyor. Pokus'ta cüzdan ile ilgili bir madde olmadığı için anlaşılsa da sorun çıkmayacaktır. Normal alışverişinizi bile cüzdana yükleme yaparak tamamlayabiliyorsunuz. :)

Cüzdan olduğu belli olmadığı için de geçerli olmadığı hâlde ödül verildiği olabiliyor. Pokus'ta cüzdan ile ilgili bir madde olmadığı için anlaşılsa da sorun çıkmayacaktır. Normal alışverişinizi bile cüzdana yükleme yaparak tamamlayabiliyorsunuz. :)
Hocam, direkt cüzdan kısmına gelip yükle yapıyorum. Sıkıntı olmaz, değil mi?

Geri
Yukarı