Trendyol kargosu Xbox'ı taşırken zarar verir mi?

Fazla takılacak bir durum yok kardeşim, amazondan da alsan başka yerdende alsan kargo sürecinde Başına birşey gelme olayı var, bu bilerekte olabilir bilmeden de olabilir. İade denen olay bu yüzden var zaten. Gelince bakarsın dışında gözle görülür birşey var mı diye, Kargocuyuda bekletir ürünü açıp bakarsın kırık parçalanma vesaire var mı diye bu kadar basit.

Bence en iyisi Amazon'dan almak. En azından hızlı güvenilir ve için rahat olur. Ayrıca herkesin de dediği gibi kargocuyu 2 dk tut ve kontrol etmek istediğini söyle ya da kendin kargonun geldiği yere gidip orada kontrol et (dağıtıma çıkmadan).
Amazonda aynı hocam sorun ürünü aldığım yer değil ürünü bana getiren kargo şirketlerinde ürünlere çok sert davranıliyor

Diyelimki hasarlı geldi videoya aldım aldığım yerden değiştirmelerini mi istiyiicem kargo sirketindenmi şikayetçi olucam
Aldığın yerden değiştirmeleri isteyeceksin. Gerisi onların derdi. Kurumsal bir firma ise problem çıkartmazlar. Kurumsa firma değilse iş tüketici mahkemesine gider, orada da videoyu eklersin ve çok büyük ihtimalle de kazanırsın.

Aga ne pimpiriklisiniz ya. Ben Samsung kavisli monitör aldım, konsola göre 5 kat daha hassas bir alet kendi kutusuyla gelmesine rağmen bir sorun yoktu. Tabi 27 inç ve 32 inç arasında kaldığım için 27 gözüme ufak gelince iade ettim. Sonra Vatan'dan 32 inçlik aldım. O kutuyu da bisikletin üstüne yatırıp tangır tungur 2 KM yol yürüyüp tramvaya binip eve getirdim. O kutular taa okyanusları aşıp geliyor kargocu yere hafif sert bıraktı diye un gibi dağılmaz. En olmadı açarken video çekip kırık çıkarsa iade edersiniz bu kadar.

Aga ne pimpiriklisiniz ya. Ben Samsung kavisli monitör aldım, konsola göre 5 kat daha hassas bir alet kendi kutusuyla gelmesine rağmen bir sorun yoktu. Tabi 27 inç ve 32 inç arasında kaldığım için 27 gözüme ufak gelince iade ettim. Sonra Vatan'dan 32 inçlik aldım. O kutuyu da bisikletin üstüne yatırıp tangır tungur 2 KM yol yürüyüp tramvaya binip eve getirdim. O kutular taa okyanusları aşıp geliyor kargocu yere hafif sert bıraktı diye un gibi dağılmaz. En olmadı açarken video çekip kırık çıkarsa iade edersiniz bu kadar.

Turkiye burasi, hukuk yok.
Sonradan hakkini aramak icin 100x ugrasirsin.
Ilk basta hatayi kesfetmek icin 1x ugrasman yeterli.

Geri
Yukarı