Trendyol kargosu Xbox'ı taşırken zarar verir mi?

Ramazan Demirel

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Xbox alacağım ve kargolari firlatiyorlar vb. seyleri yapıyorlarmış sert davraniyorlarmis. Kırılma çizilme durumu olur mu, doğru mu bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru. O nedenle kargonu teslim alırken dikkatli ol. Hasarlı kutuları teslim alma. Hadi teslim aldın, kutuyu açarken bir video çek ki ilerisi için elinde delil olsun.

Doğru. O nedenle kargonu teslim alırken dikkatli ol. Hasarlı kutuları teslim alma. Hadi teslim aldın, kutuyu açarken bir video çek ki ilerisi için elinde delil ols

Doğru. O nedenle kargonu teslim alırken dikkatli ol. Hasarlı kutuları teslim alma. Hadi teslim aldın, kutuyu açarken bir video çek ki ilerisi için elinde delil olsun.
Diyelimki hasarlı geldi videoya aldım aldığım yerden değiştirmelerini mi istiyiicem kargo sirketindenmi şikayetçi olucam

Sans isi falan degil.
Kargoyu getiren eleman hemen teslim edip imza alip kacmaya calisir.
2 dakika bekle dersin, kutuyu incelersin. Herhangi bir ezilme, yirtilma, deformasyon varsa kabul etmiyorum diyerek hasarli urun tutanagi tutturmasini istersin.
Hasarsiz ve temiz geldiginden emin olmadan imza verme.

Sans isi falan degil.
Kargoyu getiren eleman hemen teslim edip imza alip kacmaya calisir.
2 dakika bekle dersin, kutuyu incelersin. Herhangi bir ezilme, yirtilma, deformasyon varsa kabul etmiyorum diyerek hasarli urun tutanagi tutturmasini istersin.
Hasarsiz ve temiz geldiginden emin olmadan imza verme.
E parayı ödemiş olucam ben tutanak tutunca tekrar aynı ama başka ürün mü getiricek

Xbox alacağım ve kargolari firlatiyorlar vb. seyleri yapıyorlarmış sert davraniyorlarmis. Kırılma çizilme durumu olur mu, doğru mu bu?

Bence en iyisi Amazon'dan almak. En azından hızlı güvenilir ve için rahat olur. Ayrıca herkesin de dediği gibi kargocuyu 2 dk tut ve kontrol etmek istediğini söyle ya da kendin kargonun geldiği yere gidip orada kontrol et (dağıtıma çıkmadan).

Geri
Yukarı