Trendyol kurye eylemi büyüyor

İşini yapıyor, benim verdiğim sipariş sayesinde para kazanıyor& promosyon alıyor. Usenip gitmedigim marketi bu yüzden getirmek zorunda.

Yaptığı iş kolay değil işte. Düşünsene bütün gün canın çıkasıya kadar çalışıyorsun ve sadece 8 kat çıkmadın(belki çıkamadın) diye birisi sana laf atıp aldığı maaşı haketmiyor diyor. Sence sinir olmaz mıydın?

Kuryeler haklı gözüküyor ama yalan söyledikleri açık 4000 lira maaş alamaları imkansız.Ne kadar haklı olsalarda böyle yalan söylediklerinde iyi olmuş bile diyorum.Adam gibi söyle maaşını en az 10bin lira kalıyodur sana gelip 4 bin diyolar gariban ayağına yatıyolar çıldırtıyolar adamı.

İşini yapıyor, benim verdiğim sipariş sayesinde para kazanıyor& promosyon alıyor. Usenip gitmedigim marketi bu yüzden getirmek zorunda.

Hepsi öyle değil. Sana denk geleni şikayet edersin olur biter. Sana öyle denk geldi diye milyonlarca insanı sorumlu tutmak neden. Yahu bu bir işin parasını verip de adama köpek muamelesi yapan, üstten bakanları bir türlü anlamıyorum. Aferin çok büyük bir iş başardın.

Bedavaya çalışmıyor. Ben aldığım hizmete bakarım.

O da aldığı maaşa bakıyor. Sen hizmetinden memnun değilsin çünkü o çalışan kazandığı paradan memnun değil. Birazcık empati kursan anlarsın ama yok. Ayda 4 bin TL ile bu Türkiye'de kim geçinebilir?

Kuryeler haklı gözüküyor ama yalan söyledikleri açık 4000 lira maaş alamaları imkansız.Ne kadar haklı olsalarda böyle yalan söylediklerinde iyi olmuş bile diyorum.Adam gibi söyle maaşını en az 10bin lira kalıyodur sana gelip 4 bin diyolar gariban ayağına yatıyolar çıldırtıyolar adamı.
Eğer masraflar kendinden ise 10 bin lira kalmasının imkanı bile yok. Şu anda gaz & benzin fiyatları her geçen saniye daha da artıyor. Motorlar aşırı kullanıldığı için ister istemez daha sık sorun çıkartıp daha fazla tamire gidiyor. Tamir fiyatlarını söylememe gerek yok galiba.

Onun kazandığı para onu benim aldığım hizmet beni ilgilendirir nokta.

O eğer iyi kazanamazsa ne olur? İyi yemek yiyemez iyi uyuyamaz iyi dinlenemez. İyi dinlenemezse ne olur? Sizin isteklerinizi 8. kata kadar çıkaramaz ve sizden laf yer. Sizden laf yerse ne olur? Zaten az aldığı maaş ve zorlandığı işinden kovulur. Kovulursa ne olur demeyin insanların hali kötü. Birazcık çalışana saygınız olsun burcuvaziler gibi kötü kalpli olmayın.

Eğer masraflar kendinden ise 10 bin lira kalmasının imkanı bile yok. Şu anda gaz & benzin fiyatları her geçen saniye daha da artıyor. Motorlar aşırı kullanıldığı için ister istemez daha sık sorun çıkartıp daha fazla tamire gidiyor. Tamir fiyatlarını söylememe gerek yok galiba.
Kardeşim adam kazanmasa neden kendi arabasını kullanıp o işi yapsın.Adamlar istifa da etmemiş eylem yapıyolar sadece.Daha fazla kazanabilecekleri iş olsa onu yaparlar ama iyi kazandıkları için başka işede geçmiyolar.

Yeni konular

Geri
Yukarı