Trendyol para iadesi yapar mı?

Dixon.6

Picopat
Daha fazla  
2 kere garantiye giden Acer laptopum yarın 20 iş gününü dolduruyor ve para iade talebinde bulunacağım. Ne zaman ve sıkıntısız para iadesi yapar mı? Satıcı Trendyolun kendisiydi. Teknik servis veya Trendyol para iadesi kesin yapacaksa yarın uyguna bulduğum laptopu direkt almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Acer laptopum yarın 20 iş gününü dolduruyor ve para iade talebinde bulunacağım. Ne zaman ve sıkıntısız para iadesi yapar mı? Satıcı Trendyol'un kendisiydi. Teknik servis veya Trendyol para iadesi kesin yapacaksa yarın uyguna bulduğum laptopu direkt almayı düşünüyorum.

15 gün geçtikten sonra yapılmıyor diye biliyorum yanlış olmasın.

6 ay oldu laptopu alalı, garantiye 2 kere gitti yarın 20. gün. Hala tamir edemediler.

@Tayfun Bora

2 aydır teknik servisle uğraşıyorum, sıkıntısı bir bitmedi.

Hocam laptoplardan hiç anlamıyorum masaüstü her zaman tercihimdir denilen gibi 15 gün geçtikten sonra iade yapılmaz ama tüketici hakem heyetine başvurursanız belki paranızı alabilirsiniz aylardır sorunumu çözmediler diye.

Hocam laptoplardan hiç anlamıyorum masaüstü her zaman tercihimdir denilen gibi 15 gün geçtikten sonra iade yapılmaz ama tüketici hakem heyetine başvurursanız belki paranızı alabilirsiniz aylardır sorunumu çözmediler diye.
Anladım hocam uğraş dur işim gücüm ne ki. Bu kadar rezalet bir teknik servis görmedim ben.

6 ay oldu laptopu alalı, garantiye 2 kere gitti yarın 20. gün. Hala tamir edemediler.

@Tayfun Bora

2 aydır teknik servisle uğraşıyorum, sıkıntısı bir bitmedi.

Pardon hocam görmemişim o yazdığınız kısmı, 20 iş günü diye biliyorum tamir süreci. Hala tamamlamazlarsa tüketici heyetine başvurun yüksek ihtimal birebir değişim yaparlar.

Pardon hocam görmemişim o yazdığınız kısmı, 20 iş günü diye biliyorum tamir süreci. Hala tamamlamazlarsa tüketici heyetine başvurun yüksek ihtimal birebir değişim yaparlar.
Teknik servis thh olmadan iade baslatmaz mı? Benim amacım para iadesi alıp başka laptop almaktı.

Geri
Yukarı