Trendyol "paybox" satıcısı yanlış kod gönderdi

Bugün aynı olay benim de başıma geldi ticket tarzı bir şey attım ama yani daha geçen gün adamlardan VP kodu aldım ve rep-TR olarak gönderdiler şimdi niye ra ile başlıyor anlamadım ve giremiyorum da yani kodu ülke değiştirin falan diyor.

Benim de ticket atmama rağmen hem yurtdışından birisi cevap verdi hem de reddettiler yani o yüzden anlamadım tam olarak ne yapabiliceğimi. Sen tam olarak ne yazdın ticketında?
Şöyle yazdım;
Trendyoldan PAYBOX satısından 2000 rp TR kodu aldım Fakat bana verilen kod çok alakasız gelen kod şudur:RA-8DX96UJRW248GHRX gelmesi gereken REP-TR diye başlıyor ama bana öyle bir kod gelmedi.

@BerkayAtakli hocam keşke kodu koymasaydın, o kodlar doğruymuş. Benimki de RA ile başlıyordu ve kodun çalışmama nedeni ise hesabım IRAK bölgesine kayıtlı olduğu içinmiş. Riot destek hesap bölgemi Türkiye yapınca RA ile başlayan kodu kullanabildim. Senin kod kullanılmıştır kesin aradan 14 gün geçmiş, keşke buraya koymasaydın.

@BerkayAtakli hocam keşke kodu koymasaydın, o kodlar doğruymuş. Benimki de RA ile başlıyordu ve kodun çalışmama nedeni ise hesabım IRAK bölgesine kayıtlı olduğu içinmiş. Riot destek hesap bölgemi Türkiye yapınca RA ile başlayan kodu kullanabildim. Senin kod kullanılmıştır kesin aradan 14 gün geçmiş, keşke buraya koymasaydın.
Ben o işi halettim.

Hesabını nasıl Türkiye yaptın ben yapamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı