Trendyol satıcısı yanlış ağırlık plakası gönderdi

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba. Ağırlık plakası vermiştim. 2X2.5 kg yerine 2x5 kg plaka ağırlık geldi. 2x5 kg plaka alacaktım ama yanlış geldigi için satıcıya mesaj atmam gerekiyor mu?

Satıcıdan önce Trendyol canlı desteğe yazın. Belki hem şu an sizde olanlar kalır bir de üstüne onlar gönderilir. Yanlış hatırlamıyorsam ya Trendyol'da ya da Hepsiburada'da farklı renk gelen ürün için bu şekilde işlem sağlanmıştı.

Sorun şu. Zaten ben bunu alacaktım. Kararsız kaldım.

Sorun o olamaz, zaten onu almak istiyorsanız onu sipariş edersiniz. Muhtemelen fiyatı farklıdır. Yanlışlıkla size gönderilmişse fiyat farkını satıcıya ödemeniz gerekir. Satıcıyla görüşün ödeme yapmanız gerekiyorsa yapın. Kimsenin hakkı kimseye geçmesin. Para hiç kolay kazanılmıyor.

Sorun o olamaz, zaten onu almak istiyorsanız onu sipariş edersiniz. Muhtemelen fiyatı farklıdır. Yanlışlıkla size gönderilmişse fiyat farkını satıcıya ödemeniz gerekir. Satıcıyla görüşün ödeme yapmanız gerekiyorsa yapın. Kimsenin hakkı kimseye geçmesin. Para hiç kolay kazanılmıyor.

Mesaj attım satıcıya. Bana sadece ürünü göndereceğiz dedi. Başka bir şey yazmadı. Benim almak istediğim ürün ile gelen ürün arasında 10₺ fark var.

Geri
Yukarı