Trendyol sahte ürün yolladı

Arkadaşlar Trendyol'dan Xiaomi orijinal adı altında powerbank aldım adamlar sahte ürün yollamışlar. Trendyol da para iadesi teklif ediyor. Ben kargoya git gel yapmak için uğraşamam ayrıca mağdurum. Tüketici hakem heyetine başvursam, ürünün orijinalini satıcıya ödettirebilir miyim? Ne de olsa dolandırıcılık bu. Yorumlarınızı bekliyorum. @BilgisayarKurdu

Arkadaşlar Trendyol'dan Xiaomi orijinal adı altında powerbank aldım adamlar sahte ürün yollamışlar. Trendyol da para iadesi teklif ediyor. Ben kargoya git gel yapmak için uğraşamam ayrıca mağdurum. Tüketici hakem heyetine başvursam, ürünün orijinalini satıcıya ödettirebilir miyim? Ne de olsa dolandırıcılık bu. Yorumlarınızı bekliyorum. @BilgisayarKurdu
Garipsin, adamlar iade teklif etmiş uğraşamam diyorsun. Hem sahtesi bende kalsın hem paramı alayım diyorsan, yok öyle bir dünya. (Trendyol'da yok.)

Hakem heyetine ne diye başvuracaksın merak ettim. İade, ücretsiz onarım, değişim yapmak seçilmiş hakların da iadeyi zaten kabul etmişler. Ha elimdeki kalsın bir de orjinalini mi yollasınlar bana demek istiyorsun. Komik bir söylenim çünkü.

trendyola söyle durumu. satıcıyı incelemeye alıcaklar eğer ürün sahte ise para iadesi olur ve satıcının dükkanı kapatılır

Geri
Yukarı